„Mercedes“ pilotai po bandymų nusiteikę pozityviai (4)

„Mercedes“ pilotai po bandymų nusiteikę pozityviai
logo Vasario 24 d. 08:00, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Paskutinį sezoną „Mercedes“ gretose važiuosiantis Lewisas Hamiltonas liko patenkintas ikisezoniniais bandymais. Tačiau tuo pačiu britas teigė, jog šiuo metu komanda dar nėra ten, kur norėtų būti.

„Mes žinome, kad dar turime daug darbo ir šiuo metu dar nesame ten, kur norime būti. Vis dėlto, mes puikiai tą žinojome dar prieš atvykdami į Bahreiną.

Dabar turime tvirtą pagrindą, kuriuo galime remtis. Per ateinančias porą dienų pradėsime sunkiai dirbti analizuodami bandymų duomenis. Labai džiaugiuosi, kad kitą savaitę prasidės sezonas į kurį žengsime būdami geros formos“, - sakė L. Hamiltonas.

Tuo tarpu kitas „Mercedes“ pilotas George‘as Russellas teigė, jog favoritais ir toliau išlieka „Red Bull“. Visgi, jis pabrėžė, kad jo atstovaujama ekipa dabar yra ženkliai geresnėje padėtyje nei prieš dvylika mėnesių.

„Automobilį valdyti buvo nesunku. Su juo dirbosi panašiai kaip prieš tai simuliatoriuje, o tai yra gerai. Suprantame, kad reikia rasti būdų, kaip dar labiau pagreitinti rato įveikimo laiką. Tačiau tą žinojome visada. Taip pat galiu pasakyti, kad „Red Bull“ ir vėl atrodo labai stiprūs.

Nepaisant to, esu įsitikinęs, kad esame kur kas geresnėje situacijoje nei prieš dvylika mėnesių. Mūsų komanda atliko puikų darbą, kad dėtume žingsnį į priekį. Dabar turime susitelkti, jog, pirmiausia, išnaudotume turimą paketą, o tuomet padidintume prispaudžiamąją jėgą ir bandytume sumažinti atsilikimą“, - teigė G. Russellas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Gal
IP: 463a07f | 02/24 11:04 Atsakyti
Aivaras1
02/24 08:31

siandien paskaicius visu top 5 komandu pasisakymus, visos komandos sak... skaityti daugiau

Gal, asile, turi minciu ir ideju kaip padaryti bolida greitesni uz rb? Is tavo sarkastisko nepasitenkinimo galima suprast, kad tai taip paprasta, nu kaip gi jie nepadaro to!
Aivaras1
IP: 81e968b | 02/24 11:17 Atsakyti
Gal
02/24 11:04

Gal, asile, turi minciu ir ideju kaip padaryti bolida greitesni uz rb?... skaityti daugiau

mano nuomone, tu minciu turetu tureti tie, kurie ten dirba ir gauna milijoninius atlyginimus uz tai (toto tame tarpe). pradziai uztektu nustoti susi***upinti su koncepcija kelis kartus is eiles. kalba kolkas ne apie aplenkima, o apie atsilikimo sumazinima iki padoraus. sez pradzioje uztektu bent aplenkti ferari ir mclaren pries pradedant spangti apie red bull. hamiltonas kaip manai, kodel merc nustojo tiketi? uz asila, zinoma, dekui, bet kada pats pask karta i veidrodi ziurejai, eGZperte? pradziai ismok bent koki protingesni posta i tema suregzti pries pradedamas svaidytis pykciais
Aivaras1
IP: 81e968b | 02/24 08:31 Atsakyti
siandien paskaicius visu top 5 komandu pasisakymus, visos komandos sako, kad padareme zingsni i prieki ir idomu kur busime. tik vieninteliu mersu pasisakymuose yra gaidele - turim gera platforma tolesniam tobulinimui. suprask, ir vel atsiliekam sekunde (nuo red bull) ir vel vysimes.
mariusis
IP: 5659e5e | 02/24 12:44 Atsakyti
Juk viskas gerai, mb nebesukuria bolido, Hamiltonas nebelaimi. Vieni pliusai dabar žiūrėti f1 :)
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794