„Mercedes“ rėmėju taps „Adidas“ (3)

„Mercedes“ rėmėju taps „Adidas“
logo Kovo 31 d. 13:16, Daimler AG

Stambiausias Europos sportinės aprangos ir inventoriaus gamintojas, Vokietijos kompanija „Adidas“ nuo kitų metų taps „Mercedes“ komandos „Formulėje-1“ rėmėju. „Daily Mail“ praneša, kad visi principiniai sprendimai jau pasiekti ir „Adidas“ gaus oficialaus komandos tiekėjo ir partnerio statusą, kuris rūpinsis visa F-1 komandos suvenyrine produkcija.

Pasaulyje žinomas vokiečių prekės ženklas užims dabartinių „Mercedes“ partnerių - „Puma“ ir „Tommi Hilfiger“ vietą, o tai yra gera žinia kitiems potencialiems rėmėjams, nes „Adidas“ atėjimas išsaugos šios komandos komercinį patrauklumą net išėjus Lewisui Hamiltonui, kuris nuo 2025 metų važiuos „Ferrari“ sudėtyje.

Ekspertų vertinimu, kontraktas su „Adidas“ „Mercedes“ komandai kiekvienais metais duos kur kas daugiau pajamų, nei tie 6 mln. svarų, kuriuos komanda gauna iš „Tommi Hilfiger“ bei „Puma“. „Adidas“, kurios būstinė įsikūrusi Bavarijoje, sandoris taip pat yra labai svarbus, nes prieš kelias savaites paaiškėjo, kad „Adidas“ prarado rėmėjo kontraktą su Vokietijos nacionaline futbolo rinktine, su kuria bendradarbiavo kelis dešimtmečius. Nuo 2027 metų vokiečių futbolo rinktinės nauju tiekėju bus „Nike“.

„Mercedes“ kol kas atsisako komentuoti faktą apie sutarties pasirašymą su „Adidas“, bet tokios didelės bendrovės palaikymas leis komandai supaprastinti derybas su bet kokio lygio lenktynininku, įskaitant ir Maxą Verstappeną, kai išėjus Hamiltonui, komandoje atsiras labai įdomus laisvas etatas.

Bet visa tai bus ateityje, o dabar „Mercedes“ ekipai reikia spręsti pirmaeilį uždavinį – išsiaiškinti W15 bolido trūkumus, kuris, nežiūrint į optimistinius lūkesčius, kol kas jų nepateisina, todėl George'as Russellas ir jo komandos partneris negali pretenduoti į vietas ant podiumo, jau nekalbant apie pergales.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
parte
IP: acf7609 | 03/31 23:56 Atsakyti
Nemcu fules nacionaline jankiai "nupirko", vo blia!
LewS
IP: 9dae6a6 | 03/31 23:38 Atsakyti
Adidas, Adidas - nastojašči Hamilton :D
komentatoriai
IP: 768b34c | 04/04 11:46 Atsakyti
kodėl jus išmetė iš mokyklos nebaigus ir 3 klasių?
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983