„Mercedes“ vairuotojai turėjo mesti monetą dėl atnaujinto automobilio

„Mercedes“ vairuotojai turėjo mesti monetą dėl atnaujinto automobilio
logo Gegužės 30 d. 11:30, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Po Monako GP Lewisas Hamiltonas skundėsi, jog „Mercedes“ turėjo tik vieną atnaujintą automobilį ir jį naudojo George‘as Russellas. Todėl, pasak daugkartinio čempiono, jis negalėjo prilygti komandos draugui.

Tuo tarpu G. Russellas pasakojo, jog priekinis sparnas nebuvo atnaujintas konkrečiai jam. Pasak vairuotojo, jie su L. Hamiltono tarėsi mesti burtus, kam atiteks atnaujintas bolidas, tačiau galiausiai pats veteranas atsisakė atnaujinimų paketo.

„Buvo pagamintas vienas priekinis sparnas ir mes žadėjome mėtyti monetą, kam jis atiteks. Tačiau Lewisas išbandė jį simuliaturioje ir leido jį naudoti man. Lewisas džiaugėsi, kad jį naudosiu būtent aš, kadangi važiuoti su atnaujinimais visada yra papildoma rizika. Man tai buvo tarytum pavėluota gimtadienio dovana iš Lewiso. Monetos mes taip ir nemetėme“, - sakė G. Russellas.

Nepaisant to, abu sportininkai po Monako neigė gandus apie pašlijusius tarpusavio santykius ir teigė, jog jų ryšys vis dar yra puikus.

Dabar skelbiama, jog Kanados GP komanda bus paruošusi analogiškus atnaujinimus ir L. Hamiltono bolidui.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621