Monrealis laukia sprendimo dėl Kanados GP etapo perkėlimo

Monrealis laukia sprendimo dėl Kanados GP etapo perkėlimo
logo 2020 Balandžio 05 d. 10:07, Pirelli

„Galvoti, jog Kanados GP lenktynės įvyks birželio 14 d. – vadinasi, maitinti save iliuzijomis,- rašo „Journal de Montreal“. – „Formulės-1“ lenktynės, suplanuotos Monrealyje birželio mėnesį, yra vienintelis stambus renginys, bet apie etapo perkėlimą kol kas nėra jokios informacijos.

Tuo tarpu šio Kanados miesto valdžia jau atšaukė džiazo festivalį ir tradicines dviračių lenktynes, kurie turėjo įvykti vasaros pradžioje.

Didžiausiame Kvebeko valstijos mieste neabejojama, kad tas pats laukia ir „Formulės-1“ etapo, beliko patvirtinti tik formalumus. Bandydami prognozuoti,  lenktynių organizatoriai kalba, kad F-1 varžybos oficialiai neatšauktos tik todėl, kad tai yra „Formulės-1“ čempionato organizatorių prerogatyva.

Lenktynės Gilles Villeneuve‘o vardo trasoje – vienas iš ryškiausių metų renginių Kanadoje ir tai, kad jis gali būti perkeltas į vėsesnį laiką, yra akivaizdu, nors visi supranta, kad šios šalies klimatas neleidžia nukelti F-1 lenktynių į vėlyvą rudenį.

Vakar taip pat buvo pranešta, kad neįvyks ir NASCAR serijos etapas Ontario „Mosport“ trasoje, kuris buvo planuojamas gegužės 17 d.

 


Komentarai (0)
×

TOP naujienos