Monzos trasoje „pole“ iškovojo L. Hamiltonas

logo 2020 Rugsėjo 05 d. 17:00, Daimler AG

Monzos trasoje, Italijoje, geriausią rezultatą užfiksavo ir „pole“ poziciją iškovojo „Mercedes“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas, kuris vos 0,069 sek. aplenkė komandos draugą Valtterį Bottą.

Abu „Mercedes“ pilotai buvo pakankamai greiti, tad nesivargino važiuoti vienas paskui kitą ar varžovams iš paskos tam, kad galėtų pasinaudoti „oro maišu“.

Sportininkams paskutinėje važiavimų dalyje įveikus pirmuosius greitus ratus L. Hamiltonas pirmavo, bet vos 0,05 sek. lenkė V. Bottą. Važiavimų pabaigoje suomis vieną ratą įveikė per 1 min. 18,956 sek. ir pakilo į pirmą vietą. Bet komandos draugo rezultatą pagerino ir „pole“ poziciją iškovojo L. Hamiltonas, vieną Monzos trasos ratą įveikęs per 1 min. 18,887 sek.

Važiavimų pabaigoje iki trečios vietos buvo pakilęs „Racing Point“ atstovas Sergio Perezas, bet meksikietį greičiu pranoko „McLaren“ atstovas Carlosas Sainzas. Trečią startinę poziciją iškovojęs ispanas nuo L. Hamiltono atsiliko 0,8 sek.

Čempionate antrą vietą užimantis Maxas Verstappenas šį kartą liko tik penktas. Greta jo rytojaus lenktynėse startuos antrasis „McLaren“ pilotas Lando Norrisas.

Greičiausiųjų dešimtuką užbaigė Danielis Ricciardo, Lance‘as Strollas, Alexas Albonas, ir Pierre‘as Gasly.

Antrą lenktynių savaitgalį iš eilės tarp 10 greičiausiųjų nepateko nei vienas iš „Ferrari“ komandos pilotų. Sebastianas Vettelis pasirodymą baigė po pirmosios važiavimų dalies. Vokietis liko septynioliktas. Tuo tarpu jo komandos draugas Charlesas Leclercas startuos iš tryliktos pozicijos.