MotoE. Antrose sezono lenktynėse triumfavo E. Granado

MotoE. Antrose sezono lenktynėse triumfavo E. Granado
logo Gegužės 16 d. 17:42, MotoGP

Po chaotiškų „MotoGP“ lenktynių, daug geresnėmis sąlygomis galėjo pasimėgauti „MotoE“ sportininkai. Tačiau tai, jog Le Mane esančios trasos danga buvo sausa, neišgelbėjo kai kurių sportininkų nuo kritimo dar apšilimo rate. Tarp jų - Miquelis Ponsas ir Andrea Mantovani.

Lenktynėms prasidėjus iš pirmosios pozicijos sėkmingai startavo Ericas Granado, bet nuo jo minimaliu skirtumu atsilikinėjo Dominique‘as Aegerteris ir Alessandro Zaccone. Sportininkams įveikus pirmąjį ratą, E. Granado jau buvo nukritęs iki šeštos pozicijos.

D. Aegerteris antrąjį varžybų ratą pradėjo būdamas pirmoje vietoje, bet skirtumai tarp sportininkų buvo tokie maži, jog lyderis vis keitėsi.

Trumpai varžybose pirmavo Hikari Okubo, bet neišvengė kontakto su kitu čempionato naujoku Ferminu Aldegueriu.

Ketvirtame rate į priekį įsiveržė A. Zaccone. Jį persekiojo A. Aegerteris ir Lukas Tulovicius. O čempiono titulą ginantis Jordi Torresas ir E. Granado tuo metu važiavo atitinkamai ketvirtoje ir penktoje vietose.

A. Zaccone tapo pirmuoju sportininku, kuriam lenktynėse pavyko pirmoje vietoje išsilaikyti ilgiau nei vieną ratą. Tuo tarpu E. Granado lenkė varžovus ir kilo rikiuote aukštyn. Paskutiniame posÅ«kyje aplenkęs D. Aegerterį, brazilas paskutinį ratą pradėjo jau važiuodamas antras.

Po atkaklios kovos paskutiniame rate, E. Granado geriau išvažiavo iš paskutinio posÅ«kio ir finišo tiesiojoje įveikęs varžovą triumfavo šios dienos lenktynėse.

A. Zaccone finišo liniją kirto antras, bet dėl trasos ribų nepaisymo prarado vieną poziciją, tad turėjo pasitenkinti trečia vieta.

Paskutiniame rate neišvengęs kontaktų su varžovais, trečioje vietoje finišavo Mattia Casadei. Bet pritaikius baudą A. Zaccone, sportininkui atiteko antra vieta.

A. Zaccone išlieka čempionato lyderiu. Sportininkas antrą ir trečią vietas užimančius M. Casadei bei D. Aegerterį lenkia 8 taškais.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas