MotoE. Barselonoje pirmąją pergalę iškovojo M. Ponsas

MotoE. Barselonoje pirmąją pergalę iškovojo M. Ponsas
logo Birželio 06 d. 18:32, epaddock

Šiandien Barselonos trasoje įvykusiose „MotoE“ lenktynėse pirmąją pergalę sezone iškovojo Miquelis Ponsas.

Dar prieš pat lenktynių startą su techninėmis problemomis susidūrė kvalifikacijos nugalėtojas Ericas Granado. Varžybų startas buvo atidėtas, tuo tarpu E. Granado buvo priverstas startuoti iš techninio aptarnavimo zonos.

Lenktynėms prasidėjus iš pirmosios pozicijos pajudėjo čempiono titulą ginantis Jordi Torresas. Bet pirmame rate į pirmąją vietą pakilo J. Torresą ir Alessandro Zacconę aplenkęs Dominique‘as Aegerteris.

Sportininkams pradėjus antrąjį ratą, A. Zaccone aplenkė D. Aegerterį. Iš pastarojo antrąją poziciją kėsinosi atimti M. Ponsas.

Lenktynių lyderis keitėsi ne vieną kartą. Ketvirtame rate prarastą poziciją susigrąžino ir į pirmąją vietą pakilo A. Zaccone, vėl aplenkęs D. Aegerterį.

Iki finišo likus 2 ratams, nauju lenktynių lyderiu tapo M. Ponsas, tuo tarpu Mattia Casadei krito nuo motociklo dešimtame posūkyje ir baigė savo pasirodymą.

Paskutiniame rate M. Ponsas artimiausią varžovą lenkė tik trimis dešimtosiomis sekundės dalimis. Sportininkui pavyko išsilaikyti rikiuotės priekyje ir iškovoti pirmąją pergalę šių metų sezone.

D. Aegerteris lenktynes Ispanijoje baigė antras, o J. Torresas užlipo ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio.

Nepaisant to, jog A. Zacconei Barselonos trasoje nepavyko finišuoti pirmame trejetuke, sportininkas toliau išsaugojo pirmąją poziciją čempionate. A. Zaccone vos vienu tašku lenkia D. Aegerterį. 11 taškų nuo lyderio atsilieka čempiono titulą ginantis J. Torresas.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas