MotoE. E. Granado vėl nugalėjo Valensijoje, M. Ferrari tapo čempionu

MotoE. E. Granado vėl nugalėjo Valensijoje, M. Ferrari tapo čempionu
logo 2019 Lapkričio 17 d. 17:50, Dorna Sports

Ericas Granado antrose lenktynėse iš eilės iškovojo pergalę. Tuo tarpu Mattia Ferrari tapo pirmuoju „MotoE“ čempionu.

Kovoje dėl titulo šiandien galėjo kažką pakeisti tik Bradley Smithas, bet pastarasis paskutiniame rate buvo įveiktas minėtojo E. Granado.

Kaip ir šeštadienio lenktynėse, taip ir šiandien B. Smithas po starto aplenkė kvalifikacijos nugalėtoją ir tapo lenktynių lyderiu. Tačiau varžyboms artėjant prie pabaigos, E. Granado pavijo lenktynių lyderį.

„Avintia“ sportininkas, kovoje dėl pergalės, paskutiniame lenktynių rate, septintame posūkyje, aplenkė B. Smithą ir įsiveržęs į priekį iškovojo antrąją pergalę.

Po vakar iškovotos prizinės vietos vilčių tapti čempionu dar turėjo Hectoras Garzo. Bet techninės apžiūros metu buvo nustatyta, kad sportininko motociklo padangų slėgis buvo mažesnis nei leidžia taisyklės, tad motociklininkas buvo diskvalifikuotas ir prarado bet kokias viltis tapti čempionu. Šiandien sportininkas po starto nukrito į septintą vietą, bet sugebėjo aplenkti ne vieną varžovą. O trasoje įveikęs Alexą de Angelį finišavo trečias ir užlipo ant apdovanojimų pakylos.

Tiek minėtasis A. de Angelis, tiek H. Garzo lenktynėse aplenkė M. Ferrari. Bet pastarasis finišavo penktas ir tapo pirmuoju „MotoE“ čempionu.

B. Smithas pirmąjį „MotoE“ sezoną baigė antras, o dvi pergales Valensijoje iškovojęs E. Granado čempionate liko trečias.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas