MotoE. Lenktynės Misano trasoje baigėsi J. Torreso pergale

MotoE. Lenktynės Misano trasoje baigėsi J. Torreso pergale
logo Rugsėjo 18 d. 20:09, PONS Racing

Priešpaskutinėse šių metų „MotoE“ sezono lenktynėse, surengtose Misano trasoje, Italijoje, triumfavo čempiono titulą ginantis Jordi Torresas.

Naujuoju čempionu šiandien galėjo tapti iki šiol čempionate pirmavęs Alessandro Zaccone, bet po prasto starto italas jau trečiame posūkyje krito nuo motociklo ir pasitraukė iš pirmųjų šio savaitgalio lenktynių. Tuo tarpu naudodamiesi situacija trasoje nuo varžovų bandė atitrūkti J. Torresas ir Mattia Casadei. Pastarasis pirmojo rato pabaigoje įsiveržė į priekį ir tapo nauju lenktynių lyderiu.

Lyderių dvejetą greitai pavijo Dominique‘as Aegerteris, kuris į priekį įsiveržė sportininkams vos spėjus įveikti du ratus. Nepaisant įspėjimų dėl trasos ribų nepaisymo, sportininkui puikiai sekėsi už savęs išlaikyti J. Torresą. Prie šio dvejeto greitai prisijungė ir į kovą dėl pergalės stojo Ericas Granado.

Varžyboms artėjant prie pabaigos, J. Torresas bandė lenkti lenktynių lyderį. Kliudęs varžovo galinį ratą, ispanas keturioliktame posūkyje prarado dvi pozicijas ir iš antros vietos nukrito į ketvirtą.

Lenktynių pabaigoje pergalę bandė išplėšti E. Granado. Bet brazilas krito nuo motociklo priešais D. Aegerterį. Pastarąjį pavijo ir aplenkęs pergalę išplėšę J. Torresas. Tad kurį laiką pirmavęs D. Aegerteris liko antras, o ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo M. Casadei.

Po pergalės Misano trasoje J. Torresas lenktynininkų įskaitoje artimiausią varžovą D. Aegerterį lenkia 8 taškais. O nuo motociklų šiandien kritę A. Zaccone ir E. Granado nuo ispano atsilieka atitinkamai 17 ir 24 taškais.

Paskutinės šių metų „MotoE“ sezono lenktynės bus surengtos rytoj Misano trasoje.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas