MotoE. Misane nugalėjęs M. Ferrari tapo čempionato lyderiu (1)

MotoE. Misane nugalėjęs M. Ferrari tapo čempionato lyderiu
logo Rugsėjo 20 d. 18:20, Gresini racing

Misano trasoje vykusiose „MotoE“ lenktynėse pergalę iškovojo ir čempionate į pirmąją vietą pakilo praėjusių metų čempionas Matteo Ferrari.

Vakar varžybose nugalėjęs ir iki šiol čempionate pirmavęs Dominique‘as Aegerteris sėkmingai startavo iš pirmos vietos ir pirmuose posūkiuose išsaugojo lyderio poziciją. Tiesa, sportininkams nespėjus įveikti pirmojo rato D. Aegerterį aplenkė ir į priekį įsiveržė minėtasi M. Ferrari. Motociklininkams pradės antrąjį ratą, D. Aegerteriui dar labiau nepasisekė. Jį iš tolimesnės kovos eliminavo ambicingai bandęs varžovą aplenkti Tommaso Marconas.

Iki finišo likus penkiems ratams, antroje bei trečioje vietose važiavę Mattia Casadei ir Jordi Torresas bandė pavyti M. Ferrarį. Bet pastarasis per likusius du ratus sugebėjo persvarą prieš varžovus padidinti iki 1 sek. Italas sėkmingai finišavo pirmas ir iškovojęs pergalę tapo čempionato lyderiu.

J. Torresui paskutiniuose ratuose taip ir nepavyko aplenkti M. Casadei, tad teko pasitenkinti trečia vieta. Nuo pirmojo trejeto atsilikę keliomis sekundėmis, ketvirtoje bei penktoje vietose finišavo Niccolo Canepa ir Alessandro Zaccone.

D. Aegerteris pasiekė finišą paskutinėje vietoje ir taškų neiškovojo. Iki šiol čempionate pirmavęs šveicaras dabar nuo lyderio M. Ferrari atsilieka 4 taškais. J. Torresą nuo lyderio skiria 7 taškai. Vilčių iškovoti titulą nepraranda ir M. Casadei, nuo M. Ferrari atsiliekantis 15 taškų.

Rezultatai


Komentarai (1)
Lee
IP: 8a57081 | 09/20 18:32 Atsakyti
Vienintelis Ferrari, kuris gali laimėti :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas