MotoE. Misano trasoje - antroji iš eilės M. Ferrari pergalė

logo 2019 Rugsėjo 15 d. 17:31, Gresini Racing

Antrose šio savaitgalio „MotoE“ lenktynėse Misano trasoje nugalėjo ir antrą pergalę iš eilės iškovojo Matteo Ferrari.

Italas lenktynes pradėjo būdamas čempionato lyderiu ir jau antrame rate aplenkė iš „pole“ pozicijos startavusį Alexą de Angelis. Atsidūręs rikiuotės priekyje M. Ferrari ėmė tolti nuo varžovų, tuo tarpu A. de Angelis, kaip ir vakar, krito nuo motociklo ir pasitraukė iš tolimesnės kovos.

Per paskutinius kelis lenktynių ratus užvirė atkakli kova dėl antrosios vietos, kurioje dalyvavo Hectoras Garzo, Nicolo Canepa ir Mattia Casadei.

Lenktynes sėkmingai pirmoje vietoje užbaigė ir antrą pergalę iš eilės iškovojo M. Ferrari. Italas beveik 3 sek. aplenkė antroje vietoje likusį H. Garzo. Tuo tarpu N. Canepa paskutiniuose metruose nusileido M. Casadei ir liko ketvirtas. Pastaruosius du sportininkus kirtus finišo liniją skyrė vos 0,055 sek.

Kurį laiką važiavusi trečioje vietoje Maria Herrara finišavo penkta. Tai geriausias ispanės rezultatas šių metų sezone.

Iki sezono pabaigos likus tik 2 lenktynėms, M. Ferrari lenktynininkų įskaitoje 19 taškų lenkia H. Grazo. Dar penkiais taškais atsilieka ir trečią vietą čempionate užima Bradley Smithas.