MotoE. Misano trasoje - pirmoji M. Ferrari pergalė

MotoE. Misano trasoje - pirmoji M. Ferrari pergalė
logo Rugsėjo 13 d. 13:44, MotoGP

Pirmasis „MotoE“ čempionas Matteo Ferrari triumfavo šiandien Misano trasoje vykusiose lenktynėse ir iškovojo pirmąją pergalę sezone.

Italui buvo skirta starto pozicijų bauda už sukeltą incidentą Jerezo trasoje vykusiose varžybose. Tad nepaisant to, jog kvalifikacijoje buvo greičiausias, M. Ferrari šios dienos lenktynes turėjo pradėti iš ketvirtos pozicijos.

Jau antrame rate M. Ferrari pakilo į antrą vietą, o iki finišo likus 3 ratams, aplenkė Mattią Casadei ir tapo lyderiu. Italas išlaikė varžovus už savęs ir kirtęs finišo liniją iškovojo pirmąją pergalę šių metų sezone.

Buvęs „MotoGP“ lenktynininkas Xavieras Simeonas finišo liniją kirto antras ir trečią kartą šiemet užlipo ant apdovanojimų pakylos laiptelio. Tuo tarpu čempionato lyderis Dominique‘as Aegerteris finišo liniją kirto trečias.

Iki sezono pabaigos likus penkioms lenktynėms, D. Aegerterio persvara prieš antrą vietą užimantį M. Ferrarį siekia 12 taškų.

Pakovoti dėl čempiono titulo vilčių nepraranda ir Jordi Torresas, šios dienos lenktynėse finišavęs ketvirtas. Ispanas nuo čempionato lyderio atsilieka 13 taškų.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas