MotoGP. Andalūzijos GP iš pirmos pozicijos pradės F. Quartararo

logo 2020 Liepos 25 d. 16:25, Yamaha Racing

Jerezo trasoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje pirmąją startinę poziciją iškovojo „Petronas SRT“ komandos motociklininkas Fabio Quartararo. Geriausią rezultatą buvo užfiksavęs „Yamaha“ lenktynininkas Maverickas Vinalesas, bet teisėjams nubaudus ispaną, pirmoji startinė vietą atiteko prancūzui.

Iki važiavimų pabaigos likus mažiau nei 3 minutėms, į pirmąją vietą pakilo F. Quartararo, vieną Jerez trasos ratą įveikęs per 1 min. 37,007 sek.

Važiavimų pabaigoje prancūzo rezultatą viena dešimtąja sekundės dalimi pagerino M. Vinalesas. Tačiau ispanas per plačiai įveikė septintąjį posūkį, o į tai atsižvelgę teisėjai anuliavo geriausią ispano rezultatą. Tad pirmoji startinė vieta atiteko minėtam F. Quartararo.

Puikiai kvalifikacijoje pasirodė „Pramac“ komandos motociklininkas Francesco Bagnaia. Italas buvo greičiausias tarp sportininkų, važiavusių „Ducati“ motociklu. Sportininkas paskutiniuoju bandymu pagerino savo rezultatą ir važiavimus baigė trečioje vietoje.

Iš antrosios eilės rytojaus lenktynėse startuos antrasis „Yamaha“ komandos lenktynininkas Valentino Rossi, likęs ketvirtas. O iš penktosios pozicijos varžybas pradės „Tech 3“ motociklininkas Miguelis Oliveira.

Itin prastai šiandien atrodė „Ducati“ atstovas Andrea Dovizioso. Praėjusių metų vicečempionas pirmoje kvalifikacijos dalyje greičiu nusileido net traumuotam Calui Crutchlow ir nepatekęs į kitą etapą liko tik keturioliktas.

Trasoje šiandien buvo pasirodęs taip pat traumuotas Marcas Marquezas. Ispanas ketvirtose treniruotėse įveikė 10 ratų. Bet pirmoje kvalifikacijos dalyje įveikė tik apšilimo ratą ir grįžo į techninio aptarnavimo zoną. Po važiavimų buvo pranešta, kad M. Marquezas sekmadienį vyksiančiose varžybose nestartuos.

Antrosios šių metų „MotoGP“ lenktynės Jerezo trasoje prasidės sekmadienį 15:00 val. Lietuvos laiku.