MotoGP. Aragone - pirmoji karjeroje T. Nakagami „pole“

logo 2020 Spalio 24 d. 16:56, LCR Honda

Šiandien Aragone vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje pirmąją „pole“ karjeroje iškovojo LCR komandos motociklininkas Takaaki Nakagami.

Vieną trasos ratą įveikęs per 1 min. 46,882 sek., japonas nutraukė penkių iš eilės „Yamaha“ iškovotų „pole“ seriją bei iškovojo pirmąją „Honda“ „pole“ šių metų sezone.

Įdomu tai, jog nei vienas iš keturių stipriausių čempionato sportininkų nestartuos iš pirmosios eilės. Maverickas Vinalesas ir Fabio Quartararo liko už pirmojo trejeto ribos. Čempionato lyderis Joanas Miras paskutinėje kvalifikacijos dalyje buvo lėčiausias, tad lenktynes pradės iš dvyliktos pozicijos. O Andrea Dovizioso baigė pasirodymą po pirmos kvalifikacijos dalies.

Antroje važiavimų dalyje T. Nakagami pirmuoju bandymu vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 47,072 sek., o vėliau rezultatą pagerino ir iškovojo „pole“. Pirmąją startinę poziciją iš japono bandė atimti Franco Morbidelli, bet italas buvo lėtesnis kvalifikacijos pabaigoje, tad liko antras.

Iš trečiosios pozicijos rytojaus lenktynes pradės prieš savaitę Aragone triumfavęs „Suzuki“ motociklininkas Alexas Rinsas.

„MotoGP“ lenktynės Aragono trasoje prasidės sekmadienį 14:00 val. Lietuvos laiku.