MotoGP. Aragone - pirmoji sezone A. Rinso pergalė (6)

MotoGP. Aragone - pirmoji sezone A. Rinso pergalė
logo Spalio 18 d. 17:23, Suzuki Racing

Alexas Rinsas paskutiniuose ratuose atlaikė naujoko Alexo Marquezo spaudimą ir nugalėjo šiandien Aragone vykusiose „MotoGP“ lenktynėse. Tai pirmoji ispano ir komandos pergalė šių metų sezone.

Puikiai iš vietos po starto pajudėjo Franco Morbidelli, kuris akimirkai buvo pakilęs į pirmą vietą. Bet italas per plačiai įveikė pirmąjį posÅ«kį ir atsidÅ«rė už „Yamaha“ atstovo Mavericko Vinaleso ir komandos draugo Fabio Quartararo.

Sportininkams įveikus pirmuosius tris ratus, ketvirtoje vietoje atsidÅ«rė iš dešimtos pozicijos startavęs A. Rinsas. Pastarajam neprireikė daug laiko tam, kad aplenktų F. Morbidellį ir pakiltų į trečią vietą.

Dar po kelių ratų „Suzuki“ motociklininkas pavijo F. Quartararo ir palenkė ji dvyliktame posÅ«kyje. O aštuntame lenktynių rate A. Rinsas įveikė M. Vinalesą ir tapo lenktynių lyderiu.

Kur du pešasi - trečias laimi. Taip nutiko ir šios dienos lenktynėse. F. Morbideli ir F. Quartararo kovojo dėl prizinės vietos. Varžovų dvikova pasinaudojo antrasis „Suzuki“ motociklininkas Joanas Miras, kuris viename iš posÅ«kių aplenkė abu „Petronas SRT“ komandos lenktynininkus ir pakilo į trečią vietą.

Po kurio laiko minėtus du sportininkus trasoje įveikė ir „Honda“ motociklininkas A. Marquezas. Pastarajam pavijus J. Mirą, abu lenktynininkai aplenkė M. Vinalesą. O iki finišo likus 5 ratams. A. Marquezas aplenkė J. Mirą ir ėmė vytis lyderį A. Rinsą.

„Honda“ motociklininkas pavijo varžovą, bet paskutiniuose varžybų ratuose aplenkti jo taip ir nesugebėjo, tad A. Rinsas džiaugėsi pirma pergale sezone, o A. Marquezas antrose lenktynėse iš eilės iškovojo prizinę vietą.

Ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo ir nauju čempionato lyderiu tapo J. Miras. Iki sezono pabaigos likus 4 lenktynėms, ispanas iki šiol pirmavusį F. Quartararo lenkia 6 taškais. Pastarasis, vakar nugalėjęs kvalifikacijoje, šiandien prarado daug pozicijų ir finišavęs už pirmojo penkioliktuko neiškovojo nė vieno taško.

Rezultatai


Komentarai (6)
Black_Death
IP: 79bea2e | 10/19 10:33 Atsakyti
Irmazas
10/18 18:34

Mačiau bet jau negalvojau kad gautųsi lenkimas, čia nebent tau labai norėjosi

As tai jau galvojau, kad bus Rins'as 'suvalgytas' jam pasiseke kad Markesiuks padare klaidele ir per mazai laiko buvo likia
YZF
IP: 4c5d4e2 | 10/18 18:57 Atsakyti
Irmazas
10/18 18:34

Mačiau bet jau negalvojau kad gautųsi lenkimas, čia nebent tau labai norėjosi

Tai skaityk dar karta - buvo arti, ir po poros ratu labai tiketina kad butu buves lenkimas.
Irmazas
IP: 7363131 | 10/18 18:34 Atsakyti
Mačiau bet jau negalvojau kad gautųsi lenkimas, čia nebent tau labai norėjosi
YZF
IP: 4c5d4e2 | 10/18 17:59 Atsakyti
irmazas
10/18 17:56

Kokių dar porą ratų? Paskutinius 2 ratus jau nebesugebėjo spausti Rinso

Tu paskutinio rato paskutini posuki matei?
irmazas
IP: 7363131 | 10/18 17:56 Atsakyti
Kokių dar porą ratų? Paskutinius 2 ratus jau nebesugebėjo spausti Rinso
YZF
IP: 4c5d4e2 | 10/18 17:34 Atsakyti
Dar pora ratu ir A.Markezas butu nugalejes lenktynese. O kas butu pagalvojes sezono pradzioje? Kaip sake anglu komentatorius, 'what a bizarre season'. Is 10 etapu, 8 laimejo skirtingi lenktynininkai. Visiska kose, ko pasekoje toks kaip Miras eilini syki pasinaudojes kitu lyderiu nesekmemis, ramiai sau renka taskus nors dar nei karto taip ir nenugalejo nei viename etape (primena beviltiska Haydeno vaziavima 2006 metais. RIP).

Gaila Fabijaus, nes matesi kad jam problemos, pavaziuoti negali. Manau kad del sveikatos, jeigu nulipes nuo moto net paeiti nebegali. Vinjalesas rode perspektyvas, bet siandien Suzuki tiesiog geriau buvo sureguliuoti/tiko labiau trasa ir nelabai ka Yamahos galejo padaryti.

Ziuresim kuom viskas baigsis, bet as dar ir Dovio visai neisbraukciau nes tik 15 tasku (?) nuo dabartinio champo 'lyderio', tai jeigu vel koks Lemanas pasikartos tai isviso bus smagumelis Portugalijoje.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas