MotoGP. Austrijoje antrąją „pole“ poziciją iškovojo J. Martinas (1)

MotoGP. Austrijoje antrąją „pole“ poziciją iškovojo J. Martinas
logo Rugpjūčio 07 d. 16:55, Pramac Racing

Po to, kai teisėjai anuliavo geriausią Fabio Quartararo rato įveikimo laiką, pirmą startinę poziciją Austrijoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje iškovojo „Pramac“ komandos motociklininkas Jorge Martinas. Tai antroji ispano „pole“ šių metų sezone.

Kvalifikacijos pabaigoje minėtasis F. Quartararo pagerino ispano rezultatą ir buvo vienas iš dviejų sportininkų, kuriem pavyko vieną ratą įveikti greičiau nei per 1 min. ir 23 sek. Bet kadangi prancūzas devintame posūkyje išvažiavo už trasos ribų, teisėjai anuliavo čempionato lyderio rezultatą. Tad „pole“ pozicija atiteko trasos rekordą pagerinusiam J. Martinui. Pirmąją ispanas buvo iškovojęs Bahreine.

Antroji vieta Austrijoje vykusioje kvalifikacijoje atiteko „Ducati“ motociklininkui Francesco Bagnaia. Tuo tarpu F. Quartararo, kurio geriausią rezultatą anuliavo teisėjai, liko trečioje vietoje.

Iš ketvirtosios vietos rytojaus lenktynes pradės kitas „Ducati“ motociklininkas Jackas Milleris. O penktą rezultatą užfiksavo čempiono titulą ginantis Joanas Miras, šį savaitgalį galėsiantis pirmą kartą pasinaudoti „holeshot“ įrenginiu.

Antrą vietą čempionate užimantis Johannas Zarco kvalifikacijoje greičiu neprilygo komandos draugui J. Martinui. Prancūzas liko šeštoje vietoje.

„Aprilia“ atstovas Aleixas Espargaro užfiksavo septintą rezultatą, tuo tarpu nuo motociklo kvalifikacijos pabaigoje kritęs Marcas Marquezas liko aštuntas.

Štirijos GP lenktynės Austrijoje rytoj prasidės 15:00 val. Lietuvos laiku.

Rezultatai


Komentarai (1)
YZF
IP: 20135ae | 08/07 20:01 Atsakyti
Nu paziuresim kaip klostysis lenktynes rytoj, bet kad Fabijus su Yamaha (beveik) paeme pole tai rimtas zenklas. Kai vare savo paskutini greita rata, stebejau Markeza ir galvoju - nu jis tikrai nusivos ir sutrukdys kitiems pabaigti kvala. Akurat - taip ir buvo. Nusivoze ir antro greito rato Fabijus jau pravaziuoti nebegalejo. Ka apie Markeza galima pasakyti? Nu gi nieko naujo - bicas niekur. Panasu kad ir progresas nesigauna? Cia jam ilgam bus ka veikti su 'reabilitacijom'.

Bet kuriuo atveju, du etapai is eiles "Ducati trasoje" yra daug sansu susirinkti tasku, nebent Fabijus jiems visus planus sugriaus.
×

TOP naujienos