MotoGP. Austrijoje „pole“ poziciją iškovojo M. Vinalesas

MotoGP. Austrijoje „pole“ poziciją iškovojo M. Vinalesas
logo Rugpjūčio 15 d. 16:08, Yamaha Racing

Austrijoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje geriausią rato įveikimo laiką užfiksavo ir „pole“ poziciją iškovojo „Yamaha“ komandos motociklininkas Maverickas Vinalesas.

Paskutinėje važiavimų dalyje ispanas įveikė vieną greitą ratą, bet teisėjai anuliavo sportininko rezultatą, nes motociklininkas nepaisė trasos ribų. M. Vinalesas vėliau pasirodė trasoje ir dar kartą įveikė vieną greitą ratą, nepažeisdamas taisyklių. Tačiau sportininko rezultatą pagerino ir trumpam į pirmą poziciją pakilo „Ducati“ atstovas Andrea Dovizioso.

Važiavimams artėjant prie pabaigos, savo rezultatus pagerino ir rikiuotės priekyje atsidūrė du „Yamaha“ motociklais važiavę sportininkai - minėtasis M. Vinalesas ir čempionato lyderis Fabio Quartararo.

Paskutiniuoju bandymu rezultatą pagerino ir iš šeštos pozicijos į antrą pakilo „Pramac“ atstovas Jackas Milleris, kvalifikacijos nugalėtojui M. Vinalesui nusileidęs vos 0,068 sek.

Trečioje vietoje liko F. Quartararo. O trumpai kvalifikacijoje pirmavęs A. Dovizioso lenktynes pradės iš ketvirtos pozicijos. Dar prieš paskutines šio savaitgalio treniruotes italo vadybininkas oficialiai paskelbė, kad sportininkas po šių metų sezono paliks „Ducati“ komandą.

Prieš savaitę Čekijoje pirmąją pergalę iškovojęs KTM lenktynininkas Bradas Binderis Austrijoje užfiksavo tik septynioliktą rezultatą. Daug geriau sekėsi afrikiečio komandos draugui Polui Espargaro, kuris kvalifikacijoje liko penktas.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos