MotoGP. Barselonoje pirmąją „pole“ iškovojo F. Morbidelli

logo 2020 Rugsėjo 26 d. 17:06, Petronas SRT

Barselonos trasoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje pirmąją „pole“ iškovojo „Petronas SRT“ motociklininkas Franco Morbidelli. Italas greičiu pranoko komandos draugą Fabio Quartararo. Tuo tarpu čempionato lyderis Andrea Dovizioso liko tik septynioliktas.

Paskutinėje važiavimų dalyje F. Morbidelli pirmuoju bandymu vieną Barselonos trasos ratą įveikė per 1 min. 39,110 sek. Bet po kurio laiko italo rezultatą pagerino ir į pirmą poziciją pakilo F. Quartararo. Tačiau pačioje kvalifikacijos pabaigoje F. Morbidelli vieną ratą įveikė per 1 min. 38,798 sek. ir iškovojo „pole“ poziciją. F. Quartararo dar turėjo progą pagerinti komandos draugo rezultatą, bet nesugebėjo to padaryti, tad liko antras.

Sutartį kitiems metams su „Petronas SRT“ komandą pasirašęs Valentino Rossi važiavimų pabaigoje užfiksavo trečią rezultatą, tad lenktynes Ispanijoje pradės iš pirmos startinės eilės.

Kvalifikacijos pabaigoje varžovams greičiu nebegalėjęs prilygti „Pramac“ atstovas Jackas Milleris liko ketvirtas. Australas pasirodė geriausiai tarp sportininkų, važiavusių „Ducati“ motociklais.

Greta J. Millerio rytojaus lenktynes pradės antrasis „Yamaha“ motociklininkas Maverickas Vinalesas. O iš šeštosios pozicijos startuos Johannas Zarco su „Ducati“ motociklu.

„MotoGP“ lenktynės Barselonos trasoje prasidės sekmadienį 16:00 val. Lietuvos laiku.