MotoGP. Čekijoje pirmas startuos V. Rossi

logo 2009 Rugpjūčio 15 d. 17:56, Bridgestone Motorsports
Nepaisant padarytos avarijos, greičiausias Čekijos „MotoGP“ etapo kvalifikacijoje buvo „Yamaha“ motociklininkas Valentino Rossi.
Italas savo motociklą į barjerus sudaužė po to, kai įveikė puikų ratą ir mėgino jį dar labiau pagerinti. Avarija jam nesutrukdė pelnyti pirmosios starto pozicijos sekmadienio lenktynėms – antroje vietoje likęs komandos draugas Jorge Lorenzo atsiliko 0,050 sek.
Trečiąją vietą kvalifikacijoje iškovojo „Honda“ motociklininkas Dani Pedorsa, ketvirtąją – „Gresini Honda“ atstovas Toni Eliasas. Colinas Edwarsas („Tech 3 Yamaha“) liko penktas, o Andrea Dovizioso („Honda) – šeštas.
Nuo fizinio išsekimo kenčiantį Casey'į Stonerį ant „Ducati“ motociklo pakeitęs Mika Kallio užėmė tik dešimtąją vietą. Suomis kvalifikacijoje patyrė avariją, kai mėgino pranokti komandos draugo Nicky Haydeno pasiektą rezultatą – amerikietis užėmė aštuntąją poziciją.
„MotoGP“ lenktynių sekmadienį Brno trasoje pradžia – 15.00 val. Lietuvos laiku. Varžybas tradiciškai tiesiogiai transliuos „Viasat Sport Baltic“ televizija.