S. Perezas nesijaudina dėl savo sutarties situacijos (1)

S. Perezas nesijaudina dėl savo sutarties situacijos
logo Gegužės 15 d. 14:28, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

„Red Bull“ sportininkas Sergio Perezas tikina, jog šiuo metu nesijaudina dėl savo kontrakto situacijos, nepaisant to, jog jo sutartis su čempionų ekipa baigs galioti po šio sezono.

„Manau, kad esu situacijoje, kurioje yra daug vairuotojų. Tol, kol nėra pasirašytos sutarties, yra tiesiog daug galimybių. Dabar tai tikrai nėra mano pagrindinis prioritetas. Nors, reikia pripažinti, jog šiais metais vairuotojų rinkoje viskas vyksta daug anksčiau, po to, kai Lewisas Hamiltonas pasirašÄ— sutartį su „Ferrari“.

Visi mes ieškome pačio geriausio įmanomo varianto. O kada bus priimti sprendimai yra tik laiko klausimas. Akivaizdu, kad dabar pagrindiniai prioritetai yra sezonas, lenktynės, pasiruošimas lenktynėms kartu su komanda, tuo tarpu kiti dalykai susitvarkys patys savaime“, - kalbėjo S. Perezas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
RBR
IP: 4a3a9d2 | 05/15 15:49 Atsakyti
Perezas siemet pridejo kazkiek stabilumo savo pasirodymuose, bet viena kita pergale tikrai nepamaisytu. Dabar realiai Sainzas rimciau atrodo, bet Verstapenai kazin ar isileis ji i Redbull.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472