MotoGP. Čekijoje - šeštoji M. Marquezo pergalė

logo 2019 Rugpjūčio 04 d. 16:47, HRC

Čekijoje vykusiose „MotoGP“ lenktynėse nugalėjo ir šeštą pergalę šių metų sezone iškovojo „Honda“ motociklininkas Marcas Marquezas.

Dėl sąlygų trasoje lenktynės prasidėjo 40 min. vėliau nei buvo planuota.

Po starto lyderio poziciją išlaikė M. Marquezas. Tuo tarpu „Ducati“ atstovas Andrea Dovizioso pakilo iš ketvirtos vietos į antrą.

Sportininkams įveikus pirmus dešimt ratų, M. Marquezą ir A. Dovizioso skyrė vos 0,4 sek. Vis dėlto ispanas padidino tempą ir sugebėjo persvarą prieš italą padidinti iki 3 sek. M. Marquezas finišo liniją kirto pirmas, antroje vietoje likusį A. Dovizioso aplenkę 2,5 sek. Ispanas persvarą lenktynininkų įskaitoje padidino iki 63 taškų.

Dvikovoje dėl trečios vietos triumfavo „Pramac“ ekipos atstovas Jackas Milleris. Australas lenktynių pabaigoje aplenkė „Suzuki“ motociklininką Alexą Rinsą ir finišavo trečias.

Lenktynėms įpusėjus Calas Crutchlow aplenkė Valentino Rossį. Britui pavyko už savęs išlaikyti italą ir finišuoti penktoje vietoje.