MotoGP. Į čempionatą trumpam sugrįš D. Pedrosa

MotoGP. Į čempionatą trumpam sugrįš D. Pedrosa
logo Liepos 20 d. 22:51, Philip Platzer

Po ilgos pertraukos į „MotoGP“ čempionatą, tiesa, tik vienerioms lenktynėms, sugrįš KTM lenktynininkas bandytojas Dani Pedrosa. Sportininkas startuos Štirijos GP lenktynėse, „Red Bull Ring“ trasoje, Austrijoje.

35 metų sportininkas čempionate nelenktyniavo nuo tada, kai 2018 m. sezono pabaigoje pasitraukė iš „Honda“ komandos. Nuo 2019 m. ispanas yra KTM ekipos bandytojas.

KTM praeityje ne kartą norėjo pamatyti D. Pedrosą lenktynėse ant savo motociklo, tačiau sportininkas vis atsisakydavo sugrįžti į varžybas. Bet šiemet sportininkas persigalvojo ir nusprendė startuoti Austrijoje vyksiančiose „MotoGP“ lenktynėse.

KTM komandos atstovas Mike‘as Leitneris patvirtino, kad ispanas lenktynėse naudos šių metų specifikacijos motociklą „su tam tikrais atnaujinimais“.

Pernai Austrijoje esančioje trasoje buvo surengtos dvejos „MotoGP“ lenktynės. Jose gerai sekėsi būtent KTM motociklais važiavusiems sportininkams. Polas Espargaro iškovojo „pole“ poziciją, o Miguelis Oliveira nugalėjo lenktynėse.

„Nuo paskutinių mano lenktynių praėjo daug laiko. O psichologinis pasiruošimas bandymams, nuo pasiruošimo lenktynėms labai skiriasi“, - sakė D. Pedrosa.

„Visą savo dėmesį skirsiu tam tikriems motociklo elementams, kuriuos norime išbandyti lenktynėse. Stebėdamas lenktynes iš namų matau, kaip tobulėja motociklai ir pačios varžybos. Kadangi noriu geriau suprasti, kaip dabar viskas vyksta „MotoGP“ čempionate, nusprendėme, kad būtų gerai man startuoti Austrijoje vyksiančiose lenktynėse.“

„Sunku kalbėti apie savo lūkesčius po to, kai tiek ilgai nedalyvavau varžybose. Gali būti, kad viskas klostysis gerai arba bus priešingai. Bet kokiu atveju stengsimės mėgautis savaitgaliu, kiek tik galėsime.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas