MotoGP. Jereze vykusioje kvalifikacijoje „pole“ iškovojo F. Quartararo (4)

MotoGP. Jereze vykusioje kvalifikacijoje „pole“ iškovojo F. Quartararo
logo Gegužės 01 d. 16:32, Yamaha Racing

Jerezo trasoje, Ispanijoje, vykusioje kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojo čempionato lyderis Fabio Quartararo.

Paskutinėje važiavimų dalyje sportininkams įveikus pirmuosius ratus, į priekį įsiveržė minėtasis F. Quartararo, kuris tuo metu vos 0,005 sek. lenkė buvusį komandos draugą Franco Morbidellį. Prancūzui kvalifikacijos pabaigoje pavyko pagerinti savo rezultatą ir ketvirtą kartą iš eilės iškovoti „pole“ Jerezo trasoje. Tuo tarpu vos 0,057 sek. nuo nugalėtojo atsilikęs F. Morbidelli, turėjęs dalyvauti pirmoje kvalifikacijos dalyje, liko antroje vietoje.

Iš trečios pozicijos rytoj vyksiančias lenktynes pradės greičiausias „Ducati“ sportininkas Jackas Milleris. Australas savo geriausią rezultatą užfiksavo važiuodamas paskui komandos draugą Francesco Bagnaią. Pastarasis tik paskutiniuoju bandymu pakilo į ketvirtą vietą ir aplenkė treniruotėse geriausią rezultatą užfiksavusį Takaakį Nakagamį bei „Pramac“ atstovą Johanną Zarco.

Antrasis „Yamaha“ komandos lenktynininkas Maverickas Vinalesas užfiksavo tik septintą rezultatą. Ispanas greičiu pranoko „Aprilia“ atstovą Aleixą Espargaro bei abu „Suzuki“ komandos motociklininkus - Alexą Rinsą ir Joaną Mirą.

Nepaisant to, jog krito nuo motociklo ketvirtoje treniruotėje, Polas Espargaro pirmą kartą šiemet pranoko komandos draugą Marcą Marquezą, kuris taip pat krito treniruočių metu. Tiesa, abu „Honda“ komandos lenktynininkai į paskutinę kvalifikacijos dalį nepateko ir turėjo pasitenkinti tik 13-a ir 14-a pozicijomis.

Kaip ir F. Morbidelli, pirmoje kvalifikacijos dalyje turėjo dalyvauti Valentino Rossi. Tik priešingai nei mažiau patyręs italas, daugkartinis čempionas į kitą važiavimų etapą nepateko ir turėjo pasitenkinti vos 17-a vieta.

„MotoGP“ lenktynės Jerezo trasoje prasidės sekmadienį 15:00 val. Lietuvos laiku.

Rezultatai


Komentarai (4)
Ndjd
IP: 46ac8ec | 05/02 15:00 Atsakyti
Ka ruko komentatorius?
YZF
IP: 20135ae | 05/02 09:54 Atsakyti
Tadaszzzzz
05/02 08:04

Per kur ziurit ?

BT Sport
Tadaszzzzz
IP: 8a05007 | 05/02 08:04 Atsakyti
Per kur ziurit ?
YZF
IP: 20135ae | 05/01 20:08 Atsakyti
Fabijus kolkas ant bangos, viskas eina kaip per sviesta. Ziuresim ar islaikys tempa ir nebus praeitu metu psichologiniu problemu. Jegu ne, tai sezonas nusimato idomus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas