MotoGP. M. Vinalesas 2021 m. sezoną pradėjo pergale (7)

MotoGP. M. Vinalesas 2021 m. sezoną pradėjo pergale
logo Kovo 28 d. 22:19, Yamaha Racing

Kovos ir lenkimų nestokojusiose pirmose „MotoGP“ sezono lenktynėse Katare triumfavo „Yamaha“ motociklininkas Maverickas Vinalesas.

Nors ispanas varžybas ir pradėjo iš pirmos eilės, starto metu jam nepavyko nei aplenkti kvalifikacijos nugalėtojo Francesco Bagnaios, nei išlaikyti už savęs dar trijų sportininkų, važiavusių „Ducati“ motociklais.

Įspūdingai startavo čempionato naujokas Jorge Martinas, kuris lenktynes pradėjęs iš keturioliktos pozicijos, jau pirmame rate važiavo ketvirtas.

Vienu metu važiavęs aštuntoje vietoje, M. Vinalesas ėmė lenkti varžovus ir kilti rikiuote aukštyn. Ispanas visų pirma įveikė buvusį komandos draugą Valentino Rossį, o po to ir „Aprilia“ atstovą Aleixą Espargaro.

Tiek Fabio Quartararo, tiek M. Vinalesas vėliau aplenkė minėtąjį J. Martiną ir pavijo favoritu laikytą Jacką Millerį. Pastarajam taip pat nepavyko už savęs išlaikyti „Yamaha“ motociklininkų.

Tryliktame lenktynių rate, M. Vinalesas aplenkė F. Quartararo, Johanną Zarco ir pakilo į antrą vietą. Dar po penkių ratų ir atkaklios kovos, „Yamaha“ motociklininkui pavyko įveikti F. Bagnaią ir tapti lenktynių lyderiu.

Ilgą laiką pirmavęs F. Bagnaia buvo aplenktas ne tik J. Zarco, bet ir čempiono titulą ginančio Joano Miro.

M. Vinalesui pavyko išsilaikyti priekyje ir nugalėti pirmose sezono lenktynėse. Tuo tarpu paskutiniame rate J. Zarco aplenkęs J. Miras net nefinišavo pirmame trejetuke. Starto/finišo tiesiojoje ispaną aplenkė ne tik J. Zarco, bet ir F. Bagnaia, kurie ir užlipo ant apdovanojimų pakylos.

F. Quartararo užbaigė stipriausiųjų penketuką, nuo nugalėtojo atsilikęs trimis sekundėmis.

Tarp čempionato naujokų geriausiai pasirodė Enea Bastianini, finišavęs dešimtoje vietoje ir už savęs palikęs „Honda“ bandytoją Stefaną Bradlą bei V. Rossį.

Rezultatai


Komentarai (7)
Black_Death
IP: 2f7daec | 04/01 11:55 Atsakyti
misiulise
03/30 15:08

Aha, next weekend antros varzybos :) priesingai nei F1

Idomu ar komandu pajegumai bus skirtingi (pirmoms ir antrom lenktynem) taip kaip buvo pernai?
misiulise
IP: 574b36e | 03/30 15:08 Atsakyti
Aha, next weekend antros varzybos :) priesingai nei F1
YZF
IP: 20135ae | 03/29 09:30 Atsakyti
Prisiminus praeita sezona, sunku ka nors komentuoti po pirmo etapo. Vinjalesas gerai suvaziavo, bet tokiu pasirodymu pas ji buvo ir anksciau, o kuom viskas baigesi - puikiai pamenam. Fabijus tradiciskai i antra lenktyniu dali pradeda 'kristi', ir jokia cia gamykline komanda ne prie ko. Gal ducati pagaliau issaus ir duos stabiliu rezultatu? Banjana lyg ir turi perspektyvos, bet motas cia visada gerai vaziuodavo. Neaisku kaip bus letesnese trasose. Vienu zodziu, reikia daugiau etapu. Dabar tiesiog geros lenktynes ir tiek.
TomTom
IP: d1cf999 | 03/29 01:15 Atsakyti
Williams fanas
03/28 23:29

Bravo! Kas seke trefkes ir po q. matė kad Vinalesas vis bandė ir bandė simuliuot starto procedūras,nors šiandien ne idealiai startavo bet tempas buvo wow!

Tempas tempu, cia taktika kada pradet spaust ir padangu islaikymas tam spaudimui dave viska. Peko po varzybu pasake kad pradzioj per daug spaude ir suede galine padanga. Ta pati pasake ir Zarco. Jeigu ne Miro klaida paskutiniam posuky tai butu atvaziave 3-4. Bet gavo podiuma dovanu. Nu o startai Yamahu tai prastai isejo, kilo priekis labai. Ducati super sustartavo. Isvis kai paziuri technologija su mocu pritupimais tai ziauriu, tiek prigalvoja visko. Bet varzybos geros. Kitos ka, po savaites?
Williams fanas
IP: 4a579ff | 03/28 23:29 Atsakyti
Bravo! Kas seke trefkes ir po q. matė kad Vinalesas vis bandė ir bandė simuliuot starto procedūras,nors šiandien ne idealiai startavo bet tempas buvo wow!
×

TOP naujienos