MotoGP. Misano trasoje - antroji iš eilės F. Bagnaios „pole“

MotoGP. Misano trasoje - antroji iš eilės F. Bagnaios „pole“
logo 2021 Rugsėjo 18 d. 16:40, Ducato Corse Press

„Ducati“ motociklininkas Francesco Bagnaia antrą lenktynių savaitgalį iš eilės pagerino trasos rekordą ir iškovojo „pole“ poziciją. Italas buvo greičiausias šiandien „Misano“ trasoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje. Tuo tarpu čempionato lyderis Fabio Quartararo krito nuo motociklo, bet sugebėjo iškovoti trečią startinę poziciją.

Pirmoje kvalifikacijos pusėje geriausią rezultatą buvo užfiksavęs minėtasis F. Quartararo. Bet važiavimams artėjant prie pabaigos, ne tik prancūzo rezultatą, bet ir trasos rekordą pagerino F. Bagnaia, vieną ratą įveikęs per 1 min. 31, 065 sek. O po kurio laiko į antrą vietą pakilo ir antrasis „Ducati“ komandos motociklininkas Jackas Milleris.

F. Quartararo kvalifikacijos pabaigoje dar bandė pagerinti savo rezultatą, bet krito nuo motociklo pirmame posūkyje.

Ant motociklo neišsilaikė dalis paskutinėje kvalifikacijos dalyje dalyvavusių sportininkų. Važiuodamas paskui F. Bagnaią, nuo motociklo devintame posūkyje krito Marcas Marqeuzas, likęs septintoje vietoje. O po akimirkos, tik kitoje trasos vietoje, kritimo neišvengė ir „Aprilia“ atstovas Aleixas Espargaro.

Antrasis „Aprilia“ motociklininkas Maverickas Vinalesas, buvęs greičiausi penktadienį treniruotėje, liko dešimtoje vietoje. Ispanas greičiu pranoko praėjusių metų čempioną Joaną Mirą, startuosiantį iš vienuoliktos pozicijos.

Po traumos į čempionatą grįžęs ir ant gamyklinės „Yamaha“ komandos motociklo sėdęs Franco Morbidelli pasirodymą baigė pirmoje kvalifikacijoje. Italas liko 16-as. O po ilgos pertraukos į čempionatą sugrįžęs Andrea Dovizioso buvo lėčiausias tarp visų dalyvių - 24-as. Tiesa, italas nedaug atsiliko nuo komandos draugo Valentino Rossi, kuris kvalifikacijoje krito nuo motociklo.

RezultataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0