MotoGP. Misano trasoje - antroji iš eilės M. Vinaleso „pole“ (1)

MotoGP. Misano trasoje - antroji iš eilės M. Vinaleso „pole“
logo 2020 Rugsėjo 19 d. 16:36, Yamaha Racing

Antrą savaitgalį iš eilės Misano trasoje surengtoje „MotoGP“ kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojo „Yamaha“ komandos motociklininkas Maverickas Vinalesas.

„Pramac“ ekipos sportininkas Francesco Bagnaia važiavimų pabaigoje vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 30,973 sek., bet per plačiai įveikė paskutinį posūkį. Už tai, jog motociklininkas nepaisė trasos ribų, teisėjai anuliavo geriausią italo rezultatą. Taip „pole“ pozicija atiteko minėtajam M. Vinalesui, kuris tuo metu buvo antras.

M. Vinalesas paskutinėje kvalifikacijos dalyje nusprendė trasoje pasirodyti tris kartus. Ispanas, įveikęs pirmą greitąjį ratą, buvo ketvirtas. Tik vėliau sportininkui pavyko pakilti iki antros vietos, o nubaudus F. Bagnaią, iškovoti pirmą startinę poziciją.

Antrasis „Pramac“ komandos lenktynininkas Jackas Milleris vienu metu buvo paskutinis. Važiavimų pabaigoje australas buvo pakilęs iki antros vietos, bet jį greičiu pranoko M. Vinalesas. Tad J. Milleris rytojaus lenktynes pradės iš antros pozicijos.

Iš trečios vietos Misane startuos čempionate antrą vietą užimantis Fabio Quartararo.

Važiavimų pabaigoje iš dešimtos vietos į ketvirtą pakilo KTM komandos motociklininkas Polas Espargaro. Ispanas vos 0,005 sek. pranoko penktoje vietoje likusį F. Bagnaią. O iš šeštosios pozicijos startuos antrasis KTM sportininkas Bradas Binderis.

Iš trečiosios startinės eilės startuos italų trijulė. Kvalifikacijoje Valentino Rossi liko septintas. Praėjusį sekmadienį Misane nugalėjęs Franco Morbidelli užfiksavo aštuntą rezultatą, o „Ducati“ komandos atstovas Danilo Petrucci liko devintas.

Čempionate pirmaujantis Andrea Dovizioso turėjo dalyvauti pirmoje kvalifikacijos dalyje. Italas pateko į antrąją važiavimų dalį, bet užfiksavo tik dešimtą rezultatą.

„MotoGP“ lenktynės Misano trasoje prasidės sekmadienį 15:00 val. Lietuvoslaiku.

Rezultatai


Komentarai (1)
YZF
IP: 888b735 | 09/19 16:41 Atsakyti
Deja Vu
×

TOP naujienos