MotoGP. Misano trasoje iš „pole“ startuos M. Vinalesas

logo 2020 Rugsėjo 12 d. 16:08, Yamaha Racing

Misano trasoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje varžovus greičiu pranoko ir pirmą startinę poziciją rytojaus lenktynėms iškovojo „Yamaha“ komandos motociklininkas Maverickas Vinalesas.

Ispanas važiavimų pabaigoje vieną ratą įveikė per 1 min. 31,411 sek. ir trečią kartą per pastaruosius ketverius metus iškovojo „pole“ Misano trasoje.

Kurį laiką kvalifikacijoje pirmavo čempionato lyderis Fabio Quartararo. Bet važiavimams artėjant prie pabaigos, prancūzą bei „Yamaha“ atstovą Valentino Rossį greičiu pranoko ir į pirmą vietą pakilo Franco Morbidelli. Bet paskutiniuoju bandymu italo rezultatą pagerino ir „pole“ iškovojo M. Vinalesas.

Geriausiai tarp sportininkų, važiavusių „Ducati“ motociklais, pasirodė „Pramac“ komandos atstovas Jackas Milleris, iškovojęs penktą startinę poziciją. Australas greičiu pranoko po pertraukos į čempionatą sugrįžusį komandos draugą Francesco Bagnaią, startuosiantį iš šeštos pozicijos.

Iš trečiosios eilės startuos du „Suzuki“ komandos sportininkai - Alexas Rinsas ir Joanas Miras. O iš devintosios pozicijos lenktynes pradės „Ducati“ motociklininkas Andrea Dovizioso.

„MotoGP“ lenktynės Misano trasoje prasidės sekmadienį 15:00 val. Lietuvos laiku.