MotoGP. Ostine - trečioji iš eilės F. Bagnaios „pole“

MotoGP. Ostine - trečioji iš eilės F. Bagnaios „pole“
logo 2021 Spalio 02 d. 23:32, Ducati Corse Press

„Ducati“ motociklininkas Francesco Bagnaia buvo greičiausias Ostino trasoje, JAV, surengtoje „MotoGP“ kvalifikacijoje ir tapo pirmuoju italu nuo 2009 metų, kuriam pavyko iškovoti tris „pole“ pozicijas iš eilės.

Praeityje ne kartą Ostino trasoje triumfavęs Marcas Marquezas šį kartą liko trečias. Tai geriausias ispano rezultatas kvalifikacijoje šiemet.

M. Marquezas kurį laiką pirmavo. Bet važiavimams artėjant prie pabaigos, jį greičiu pranoko ne tik minėtasis F. Bagnaia, bet ir čempionato lyderis Fabio Quartararo, likęs antroje vietoje.

Dvi vietas antroje startinėje eilėje pasidalino „Pramac“ komandos motociklininkai. Jorge Martinas kvalifikaciją baigė ketvirtas, o Johannas Zarco - šeštas. Tarp jų įsiterpė LCR ekipos atstovas Takaaki Nakagami.

Pirmoje kvalifikacijos dalyje geriausius rezultatus užfiksavo ir į kitą etapą pateko Luca Marini bei praėjusių metų čempionas Joanas Miras. Pastarasis antroje važiavimų dalyje greičiu nusileido komandos draugui Alexui Rinsui ir liko aštuntas. Tuo tarpu L. Marini užfiksavo devintą rezultatą.

Buvęs greičiausias trečioje treniruotėje, „Ducati“ lenktynininkas Jackas Milleris kvalifikacijoje liko tik dešimtas. O Bradas Binderis ir Polas Espargaro užbaigė greičiausiųjų dvyliktuką.

Nesėkmingai kvalifikacija susiklostė Valentino Rossi, kuris pirmoje važiavimų dalyje krito nuo motociklo ir baigė pasirodymą anksčiau laiko.

Po pusbrolio mirties praėjusį savaitgalį, „Aprilia“ motociklininkas Maverickas Vinalesas nusprendė nedalyvauti šio savaitgalio varžybose.

„MotoGP“ lenktynės Ostino trasoje prasidės sekmadienį 22:00 val. Lietuvos laiku.

RezultataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0