MotoGP. P. Ciabatti: sezonas prasidės ne anksčiau nei birželio, liepos mėnesį

MotoGP. P. Ciabatti: sezonas prasidės ne anksčiau nei birželio, liepos mėnesį
logo Kovo 19 d. 14:32, Ducati Corse Press

„Ducati“ sporto direktoriaus Paolo Ciabatti teigimu, naivu tikėtis, kad šių metų „MotoGP“ sezonas prasidės anksčiau nei birželio mėnesį. Anot italo, pirmų lenktynių teks palaukti galbūt net iki liepos mėnesio.

Katare, kur turėjo įvykti pirmosios sezono lenktynės, varžėsi tik „Moto2“ ir „Moto3“ klasių motociklininkai. Dėl koronaviruso buvo atšauktos lenktynės Tailande, JAV bei Argentinoje, kurios, pakoregavus tvarkaraštį,  turėtų įvykti antroje metų pusėje.

Pagal naują tvarkaraštį šių metų sezonas turėtų prasidėti gegužės 3 dieną Ispanijoje. Bet žinant situaciją Europoje, abejojama, jog lenktynės Jerezo trasoje bus surengtos.

Ispanijoje jau užfiksuota 14 tūkst. COVID-19 atvejų ir 600 mirčių. Tuo tarpu Italijoje - 35 tūkst. užsikrėtimo atvejai ir 3 tūkst. mirčių.

„Atidžiai seku statistiką. Europa pasekė Italijos pavyzdžiu ir ėmėsi drastiškų veiksmų. Bet mano nuomone, Europoje greit pamatysime tokius skaičius, kokius matėme Italijoje. Atsižvelgiant į vis tai, naivu tikėtis, kad sezonas prasidės anksčiau nei birželio ar liepos mėnesį“, - kalbėjo P. Ciabatti.

„Kinijoje buvo imtasi labai griežtų priemonių. Buvo uždaryta viskas, nebuvo jokių išimčių. Po dviejų mėnesių situacija pas juos po truputi gerėja. Žinant mūsų demokratinę sistemą, manau, kad pas mus visa tai užtruks ilgiau.“

P. Ciabatti mano, kad „MotoGP“ paseks „Formulės-1“ pavyzdžiu ir atsisakys pertraukos, kuri turėtų vykti vasaros metu.

„Turime trijų savaičių pertrauką liepos mėnesį. Atlikus tam tikras korekcijas, per tą laikotarpį galėtume surengti kelias lenktynes. Tam tikrose trasose varžybos galėtų vykti ir gruodžio mėnesį. Siekiant laikytis įsipareigojimų rėmėjams ir transliuotojams, manau, kad vis dar galime surengti 17-18 lenktynių. Bet tai tik teorija. Nes niekas nežino kada vėl grįšime į normalų gyvenimą.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas