MotoGP. Pirmoje sezono kvalifikacijoje buvo greičiausias F. Bagnaia

logo 2021 Kovo 27 d. 20:23, Ducati Corse Press

Puse sekundės Losailo trasos, Katare, rekordą pagerinęs naujasis „Ducati“ komandos motociklininkas Francesco Bagnaia iškovojo „pole“ poziciją pirmoje šių metų „MotoGP“ kvalifikacijoje.

Italas paskutinėje važiavimų dalyje kurį laiką pirmavo, bet buvo aplenktas ne tik komandos draugo Jacko Millerio, bet ir „Yamaha“ lenktynininkų. Vis dėlto važiavimų pabaigoje sportininkas paskutiniuoju bandymu vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 52,772 sek. ir pakilęs į pirmą vietą iškovojo pirmąją „pole“ poziciją „MotoGP“ karjeroje.

Antroje vietoje liko naujasis „Yamaha“ komandos motociklininkas Fabio Quartararo, nuo varžovo atsilikęs 0,266 sek. Tuo tarpu prancūzo komandos draugas Maverickas Vinalesas liko trečias.

Važiuodamas paskui F. Bagnaią, važiavimų pabaigoje į ketvirtą vietą pakilo naujasis „Petronas“ komandos motociklininkas Valentino Rossi.

Treniruočių metu greičio nestokojęs „Ducati“ lenktynininkas Jackas Milleris paskutinėje kvalifikacijos dalyje užfiksavo penktą rezultatą. Australui pavyko aplenkti „Pramac“ atstovą Johanną Zarco, kuris paskutinėje treniruotėje pagerino „MotoGP“ maksimalaus greičio rekordą - 362 km/h.

Pernai pirmą kartą čempionu tapęs „Suzuki“ atstovas Joanas Miras turėjo dalyvauti pirmoje kvalifikacijos dalyje. Ispanui pavyko prasibrauti į antrąją, bet ten greičiu neišsiskyrė. Sportininkas nusileido komandos draugui Alexui Rinsui ir važiavimus baigė dešimtas.