MotoGP. Portugalijoje - penktoji iš eilės F. Bagnaios „pole“ pozicija

MotoGP. Portugalijoje - penktoji iš eilės F. Bagnaios „pole“ pozicija
logo 2021 Lapkričio 06 d. 17:29, Ducati Corse Press

Antrą kartą šiemet Portugalijoje surengtoje „MotoGP“ kvalifikacijoje varžovus greičiu pranoko ir penktą „pole“ poziciją iš eilės iškovojo „Ducati“ komandos motociklininkas Francesco Bagnaia.

Treniruotėse greičiausi buvo pirmas dvi vietas čempionate užimantys Fabio Quartararo ir F. Bagnaia. Bet paskutinėje kvalifikacijos dalyje į priekį įsiveržė kitas „Ducati“ motociklininkas Jackas Milleris.

Trasoje pasirodęs F. Bagnaia pagerino komandos draugo rezultatą ir pakilo į pirmą vietą. Įveikęs dar vieną ratą, italas pagerino trasos rekordą ir iškovojo „pole“ poziciją.

Kvalifikacijos pabaigoje savo rezultatą pagerino, tiesa, vos septyniomis tūkstantosiomis sekundės dalimis, J. Milleris. Bet australui taip ir nepavyko aplenkti komandos draugo, tad teko pasitenkinti antra vieta.

„Ducati“ motociklais važiavę sportininkai vos neiškovojo pirmų keturių startinių pozicijų. Tam sutrukdė praėjusių metų „MotoGP“ čempionas Joanas Miras, kuris užfiksavo trečią rezultatą. Tai geriausias ispano rezultatas „MotoGP“ karjeroje.

Minėtasis J. Miras greičiu pranoko abu „Pramac“ komandos sportininkus Jorgę Martiną, Johanną Zarco bei „Honda“ atstovą Polą Espargaro.

Tuo tarpu naujasis „MotoGP“ čempionas F. Quartararo liko septintas. Pirmoje važiavimų pusėje prancūzas greičiu nestebino, o už tai, jog įveikė greitąjį ratą tuo metu, kai trasoje buvo mojuojamos geltonos vėliavos, teisėjai anuliavo geriausią sportininko rezultatą. Vėliau „Yamaha“ lenktynininkui taip ir nepavyko pakilti aukščiau septintos vietos. Greta jo rytojaus varžybose startuos Alexas Marquezas ir komandos draugas Franco Morbidelli.

Greičiausiųjų dešimtuką užbaigė pirmoje kvalifikacijos dalyje turėjęs dalyvauti „Tech3“ komandos motociklininkas Ikeras Lecuona.

Priešpaskutinės šių metų „MotoGP“ lenktynės Portugalijoje prasidės sekmadienį 15:00 val. Lietuvos laiku.

RezultataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0