MotoGP. Sezoną iš „pole“ pozicijos pradės F. Quartararo

MotoGP.  Sezoną iš „pole“ pozicijos pradės F. Quartararo
logo 2020 Liepos 18 d. 16:14, Yamaha Racing

Pirmoje šių metų „MotoGP“ sezono kvalifikacijoje geriausią rezultatą užfiksavo ir lenktynes Jereze iš „pole“ pozicijos pradės „Petronas“ komandos motociklininkas Fabio Quartararo.

Sportininkams antroje važiavimų dalyje įveikus pirmuosius greitus ratus į pirmąją vietą pakilo minėtasis F. Quartararo. Tuo metu prancūzas vos 0,013 sek. lenkė čempiono titulą ginantį Marcą Marquezą.

Vėliau sportininkams sugrįžus į trasą, M. Marquezas pagerino varžovo užfiksuotą rezultatą ir trumpam pakilo į pirmąją vietą. Tada ispaną greičiu pranoko „Yamaha“ lenktynininkas Maverickas Vinalesas.

Paskutiniuoju bandymu F. Quartararo vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 36,705 sek. ir pagerinęs sau priklausantį trasos rekordą iškovojo „pole“ poziciją. M. Vinalesas liko antras, o M. Marquezas lenktynes pradės iš trečios pozicijos.

Kvalifikacijoje staigmeną pateikė „Pramac“ atstovas Francesco Bagnaia. Italas buvo greičiausias tarp sportininkų, važiuojančių „Ducati“ motociklais. Sportininkas iškovojo ketvirtą startinę poziciją.

Kiti du „Ducati“ motociklais važiavę sportininkai Jackas Milleris ir Andrea Dovizioso važiavimų pabaigoje krito nuo motociklų. Nepaisant to australas liko penktas, o italas aštuntas. Tarp jų įsiterpė LCR ir KTM atstovai Calas Crutchlow ir Polas Espargaro.

Lėčiausi paskutinėje dalyje buvo Valentino Rossi ir Joanas Miras, lenktynes pradėsiantys atitinkamai iš vienuoliktos ir dvyliktos pozicijų.

Praėjusių metų „Moto2“ čempionas, naujasis „Honda“ komandos lenktynininkas, Alexas Marquezas liko priešpaskutinis, užfiksavęs 21-ą rezultatą.

Pirmosios šių metų „MotoGP“ lenktynės Jereze prasidės sekmadienį 15:00 val. Lietuvos laiku.