MotoGP. Silverstoune - ketvirtoji iš eilės M. Marquezo „pole“

logo 2019 Rugpjūčio 24 d. 17:23, HRC

Honda“ lenktynininkas Marcas Marquezas pagerino Silverstouno trasos rekordą ir iškovojo ketvirtąją iš eilės „pole“ poziciją šiandien Didžiojoje Britanijoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje.

Sportininkams įveikus pirmuosius greitus ratus, į pirmąją poziciją pakilo „Petronas SRT“ komandos atstovas Fabio Quartararo. Prancūzas tuo metu lenkė minėtąjį M. Marquezą.

Antroje važiavimų pusėje F. Quartararo persėdo ant kito motociklo, o grįžęs į trasą nesugebėjo pagerinti anksčiau užfiksuoto rezultato.

Paskutiniuoju bandymu vieną Silverstouno trasos ratą Valentino Rossi įveikė per 1 min. 58,596 sek. ir pakilo į pirmąją vietą. Tiesa, po akimirkos beveik puse sekundės italo rezultatą pagerino ir „pole“ poziciją iškovojo M. Marquezas. Trečioje vietoje liko geriausiai su „Ducati“ motociklu pasirodęs „Pramac“ atstovas Jackas Milleris. Tuo tarpu kurį laiką pirmavęs F. Quartararo nukrito į ketvirtą vietą.

Greta prancūzo rytojaus lenktynėse startuos greičiausias „Suzuki“ atstovas Alexas Rinsas. Pirmoje kvalifikacijos dalyje turėjęs dalyvauti ispanas aplenkė šeštoje vietoje likusį „Yamaha“ motociklininką Mavericką Vinalesą.

Pirmoje kvalifikacijos dalyje taip pat turėjęs dalyvauti Andrea Dovizioso paskutinėje važiavimų dalyje liko septintas. Italas greičiu pranoko Franco Morbidellį ir Calą Crutchlow, kritusį nuo motociklo „Stowe“ posūkyje.

„MotoGP“ lenktynės Silverstouno trasoje prasidės sekmadienį 15:00 val. Lietuvos laiku.