MotoGP. Suspenduotas M. Vinalesas tikisi „Yamaha“ atleidimo (4)

MotoGP. Suspenduotas M. Vinalesas tikisi „Yamaha“ atleidimo
logo Rugpjūčio 14 d. 22:19, Yamaha Racing

Kaltę dėl savo veiksmų pripažinęs Maverickas Vinalesas atsiprašė „Yamaha“ ir tikisi komandos atleidimo.

Minėtoji ekipa šią savaitę paskelbė suspendavusi savo sportininką. Anot „Yamaha“, ispanas praėjusį savaitgalį Austrijoje vykusių „MotoGP“ lenktynių paskutiniuose ratuose tyčia bandė sugadinti savo motociklą.

Nepaisant to, jog yra suspenduotas mažiausiai vienerioms lenktynėms, M. Vinalesas atvyko į Austriją ir atsiprašė „Yamaha“ komandos už savo veiksmus.

„Kaip žinote, situacija yra liūdna, man liūdna. Buvo daug nusivylimo, tad noriu atsiprašyti „Yamaha“, nes galų gale viskas buvo susiję su nusivylimu ir nepasitenkinimu“, - sakė M. Vinalesas.

„Paskutinį ratą su motociklu įveikiau kitaip. Tai buvo didelis emocijų ir nusivylimo sprogimas. Bet kokiu atveju nenorėjau niekam pakenkti, net sau, ir labai apgailestauju dėl to, kas įvyko.“

„Manyje yra daug nusivylimo, nes daug lenktynių susiklostė kitaip nei tikėjausi. Tai buvo didelio nusivylimo akimirka, nes pirmųjų lenktynių startas buvo puikus. Grįžau iš atostogų su daug energijos ir norėjau gerai pasirodyti, bet tada antrasis startas buvo blogas. Manyje įvyko emocijų sprogimas, kurio nesugebėjau tinkamai suvaldyti. Noriu atsiprašyti už tai, kaip važiavau paskutiniuose keliuose ratuose, ir prašau komandos man atleisti.“

Oficialiai M. Vinalesas yra suspenduotas tik šio savaitgalio lenktynėms, tačiau tai gali pasikeisti pirmadienį, kai „Yamaha“ vadovybė Japonijoje grįš iš kasmetinių vasaros atostogų.

„Paddocke“ toliau sklando gandai apie tai, kad po praėjusio sekmadienio lenktynių buvo apgadintas M. Vinaleso komandos motoroleris. Kalbama, kad po to, kai ispanas nebaigė lenktynių „Red Bull Ring“ trasoje, jo komandos žmonės savo nepasitenkinimą išliejo ant sportininko motorolerio.

Manoma, kad kitame „MotoGP“ etape, Didžiojoje Britanijoje, M. Vinaleso vietą „Yamaha“ komandoje užims ekipos bandytojas Calas Crutchlow.


Komentarai (4)
Damar
IP: 08bc328 | 08/15 02:25 Atsakyti
Yamaha irgi neiaiski kontora - intrigu ir dramu netruksta ir is ju puses. Bet dabartinis Vinales atsiprasymas tai eilinis pr triukas, stengiantis pasigerinti situacija ir, kad kontraktas su Aprilia butu nenutrauktas. Iskalbingas faktas tas, kad surengta konferencija italu zurnalistams, o jam i Yamaha nusispjaut
TomTom
IP: d1cf999 | 08/15 00:28 Atsakyti
Visa sita istorija man rodos yra tik kazkokiu rimtesniu vidiniu problemu islindimas. Nes Kai jis parode savo nepasitenkinima tai Yamahai labai nepatiko. Aisku siaip nenusalinsi tai suvele "kele gresme sau ir kitiems" - *** cia per priezastis? Pergazavimas kelia gresme kitiem vairuotojams?? Nesamone.. Sprendima prieme Yamaha Europos dalinys. Tuoj japonai grizta, zesim ka nuspres.. Calas ziurek dar ir puse sezono suvaziuot neplanuotai gali :)) Nu kad ir kaip besibaigtu Maverickui bus gera pamoka pasilaikyt savo emocijas o ne vaidint uzpykusia princese.
Subjektyvus
IP: 46fcf47 | 08/14 22:53 Atsakyti
labai jau drumsta istorija. kazkaipi nesitiki, kad tokio lygio lenktyninkas galetu kazka panasaus iskresti. pakankamai jaunas, kad dar vaziuoti ir vaziuoti ir taip paprastai padeti taska savo lenktyninko karjeroje... na nebent esi visiskai tupas. labai jau itartina. atsiprasymas visiskai nevertas demesio: dabar atsiprasineja visi visu uz viska ko nebuvo. pvz. amerikoje atsiprasineja niekada nebuve vergvaldziais tu, kurie niekada nebuvo vergais. taigi - ne argumentas. zodziu kaip visada- dabar mes nieko nesuzinosim, adatos prades listi po keliu metu, kai nelabai ka sita istorija ir bedomins :(
YZF
IP: 20135ae | 08/14 22:32 Atsakyti
Yamaha dabar turetu atsiprasyti Vinjaleso uz motociklo apgadinima o Vinjalesas gales vienerioms lenktynems suspenduoti mopedo naudojima ateinanciame etape. Geri ir vieni ir kiti.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas