MotoGP. V. Rossi paskelbė apie karjeros pabaigą

MotoGP. V. Rossi paskelbė apie karjeros pabaigą
logo 2021 Rugpjūčio 05 d. 19:59, Petronas SRT

Šiandien surengtoje spaudos konferencijoje daugkartinis „MotoGP“ čempionas Valentino Rossi paskelbė apie karjeros pabaigą.

25 metus įvairiose „MotoGP“ klasėse praleidęs „Daktaras“ pasitrauks pasibaigus šių metų sezonui. Italas galingiausioje klasėje triumfavo septynis kartus, atstovaudamas „Honda“ bei „Yamaha“ komandoms. Viso sportininkas iškovojo 115 pergalių, 89 iš jų galingiausioje klasėje, o ant apdovanojimų pakylos lipo net 235 kartus.

Prieš lenktynes Austrijoje, kurios vyks šį savaitgalį, sportininkas sukvietė visus į spaudos konferenciją, kurios metu paskelbė apie savo sprendimą metų pabaigoje trauktis iš „MotoGP“ čempionato.

„Sakiau, kad sprendimą dėl kitų metų priimsiu po vasaros pertraukos, tad nusprendžiau sezono pabaigoje nusprendžiau sustoti“, - sakė V. Rossi.

„Deja, tai bus paskutinis mano, kaip „MotoGP“ lenktynininko, pusmetis. Sunku ir tuo pačiu tai labai liūdna akimirka, nes sunku pasakyti ir žinoti, kad kitais metais nebedalyvausiu lenktynėse su motociklu, o tai dariau daugiau ar mažiau 30 metų!“

„Kitais metais mano gyvenimas pasikeis. Bet buvo puiku, man labai patiko, tai buvo ilga, ilga kelionė ir buvo labai, labai smagu. Tai 25, 26 metai praleisti pasaulio čempionate, todėl buvo puiku. Turėjau nepamirštamų akimirkų su visais savo vyrukais, vyrukais, su kuriais man teko dirbti, taigi... Neturiu daug ką pasakyti! Tik tiek.“

Šių metų sezoną V. Rossi užbaigs atstovaudamas „Petronas SRT“ ekipai. O nuo kitų metų „MotoGP“ čempionate, galingiausioje klasėje, varžysis italo komanda „Aramco Racing Team VR46“.

Manoma, kad pats V. Rossi kitais metais varžysis WEC čempionate, kuriame pilotuos „Ferrari“ automobilį GT klasėje.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794