MotoGP. Valensijoje - antroji P. Espargaro ir KTM „pole“ (1)

MotoGP. Valensijoje - antroji P. Espargaro ir KTM „pole“
logo 2020 Lapkričio 07 d. 17:08, KTM Racing

Džiūstančioje Valensijos trasoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje geriausią rezultatą tarp visų dalyvių užfiksavo Polas Espargaro. Tai antroji ispano ir KTM komandos „polepozicija šių metų sezone.

Kvalifikacijai artėjant prie pabaigos, į priekį įsiveržė Aragone „pole“ iškovojęs Takaaki Nakagami. Japonas vienu metu artimiausią varžovą lenkė septyniomis dešimtosiomis sekundės dalimis. Bandydamas pagerinti savo rezultatą LCR komandos motociklininkas krito nuo motociklo paskutiniame posūkyje. Nors sportininkas ir sugebėjo tęsti pasirodymą, rezultato jam nepavyko pagerinti.

T. Nakagami iš pirmosios vietos kvalifikacijos pabaigoje išstūmė KTM komandos motociklininkas P. Espargaro, vieną trasos ratą įveikęs per 1 min. 40,434 sek. Ispanas vos 0,041 sek. pranoko antroje vietoje likusį „Suzuki“ atstovą Alexą Rinsą. Tuo tarpu minėtasis T. Nakagami liko trečias.

Pozicijas antroje startinėje eilėje išsidalino Johannas Zarco, buvęs greičiausias treniruočių metu, čempionato lyderis Joanas Miras ir „Pramac“ komandos atstovas Jackas Milleris.

Dėl čempiono titulo kovojantis ir antrą vietą čempionate užimantis Fabio Quartararo liko už pirmojo dešimtuko ribos - vienuoliktas. Tai prasčiausias prancūzo pasirodymas kvalifikacijoje šių metų sezone.

F. Quartararo komandos draugas Franco Morbidelli, prieš kelias savaites nugalėjęs Aragone, iškovojo devintą startinę poziciją.

Kaip jau buvo skelbta anksčiau, dėl variklio keitimo, „Yamaha“ motociklininkas Maverickas Vinalesas varžybas Valensijos trasoje pradės iš techninio aptarnavimo zonos.

Sekmadienį vyksiančios „MotoGP“ lenktynės prasidės 15:00 val. Lietuvos laiku.

Rezultatai


Komentarai (1)
TomTom
IP: 089c815 | 11/08 13:17 Atsakyti
Labai idomi kvalifikacija buvo. Trasa tai slapia, tai sausa. Gerai suvaziavo chebra, o ir keistai dideliu kritimu nebuvo. Gal ryt Takaakis ka gero parodys ir atsigriebs uz praeita.
×

TOP naujienos