N. de Vriesas: suprantu, kad dabartiniai rezultatai netenkina

N. de Vriesas: suprantu, kad dabartiniai rezultatai netenkina
logo 2023 Liepos 06 d. 11:43, Pixabay

ŠÄ¯ sezoną „AlphaTauri“ debiutavęs Nyderlandų lenktynininkas Nyckas de Vriesas kol kas nerodo rezultatų. Pilotas nėra iškovojęs taškų ir bendroje F1 rikiuotėje yra paskutinis, dvidešimtas. Jis taip pat pralaimi konkurencinę kovą komandos draugui Yuki Tsonudai, o tokie rezultatai netenkina nei komandos, nei paties lenktynininko.

Pats N. de Vriesas teigia, jog puikiai supranta dabartinę situaciją ir žino, jog rezultatai nėra tenkinantys. Pasak sportininko, komanda stengsis padaryti viską, kad rezultatai būtų pagerinti.

„Toks yra mÅ«sų sportas. Visi stengiasi pasirodyti kiek įmanoma geriau, o tarp tokių esu ir aš.  Suprantu, kad dabartiniai rezultatai netenkina. Jie netenkina nei manęs, nei komandos, nei fanų, tačiau mes darysime viską kas tik nuo mÅ«sų priklauso. MÅ«sų tikslas yra, kad rezultatai kiek įmanoma greičiau kiltų į viršÅ³“, - sakė N. de Vriesas.

Be N. de Vrieso šiame sezone taškų taip pat nėra iškovojęs Loganas Sargeantas iš „Williams“ komandos.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218