N. de Vriesas: vadybininkas turi būti nepastebimas

N. de Vriesas: vadybininkas turi būti nepastebimas
logo 2022 Gruodžio 24 d. 12:51, Williams Racing

Nycko de Vrieso sportinėje karjeroje vyksta didžiulės permainos, nes jis ateinantį sezoną debiutuos „AlphaTauri“ komandoje, kur pakeis Pierre'ą Gasly.

Norint paprasčiau sustyguoti naują karjeros etapą, užpernai metų „Formulės-E“ čempionas net pasisamdė vadybininką, nors iki šiol jo neturėjo ir visus savo reikalus spręsdavo pats. Dabar N. de Vrieso vadybininku bus Guillaume'as Le Goffas, kuris jau seniai dirba su P. Gasly.

„Aš paprasčiausiai ieškojau tokio, kurį seniai pažįstu ir kuriam galiu patikėti savo reikalus. Be to, man visai nereikia, kad jis labai daug kalbėtų ir bÅ«tų pastebimas, - sakė N. de Vriesas. - Man labai svarbu teisingai sutvarkyti mano santykius su komanda. Le Goffas tuo neužsiims ir nesikiš, tačiau jis mane atlaisvins nuo tokių dalykų, kurie turi antraeilį vaidmenį.

Jei per pastarąsias savaites aš ką nors supratau, tai tik tai, kad atsirado daug įvairiausių „draugų“ - kažkokių žmonių, apie kuriuos anksčiau nesu nieko girdėjęs. Visi kažką siÅ«lo, visi nori palaikyti ryšÄ¯ su manimi ir neva padėti.

Savo laiku, kai mes su Pierre'u buvome komandos partneriais „Formulėje Renault 2.0“, Guillaume'as dirbo inžinieriumi ART komandoje ir buvo atsakingas už simuliatoriaus darbą. Tuo metu mes praleisdavome daug laiko kartu, todėl, kad bendromis pastangomis stengėmės tobulinti simuliatorių“.

De Vriesas visiems įspÅ«dį padarė šių metų rugsėjį, kai Monzoje „Williams“ sudėtyje pakeitė netikėtai susirgusį Alexą Alboną praktiškai prie nežinomo bolido vairo. Olandas iš pirmo bandymo uždirbo taškus. Po to į jį dėmesį atkreipė „Red Bull“, o kai buvo patvirtintas P. Gasly perėjimas į „Alpine“, Nyckas tapo Yuki Tsunodos komandos partneriu „AlphaTauri“.

Negana to, de Vriesui numatytas ekipos lyderio vaidmuo, apie tai per Japonijos GP etapą kalbėjo „Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko: „Yuki Tsunoda yra labai dar jaunas ir neturi tinkamos patirties, todėl Nyckas turi vesti komandą paskui save. PažiÅ«rėsime, kas bus realiai kitais metais, bet turint galvoje Nycko patirtį ir asmenines savybes, jis turės tapti komandos lyderiu“.

Scuderia AlphaTauri
Komanda: Scuderia AlphaTauri 2023 sezono taškai: 4
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: AT03
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392