N. Haugas: "McLaren bus stiprūs 2002 metais" (15)

logo 2001 Spalio 17 d. 10:42
Mercedes moto sporto direktorius Norbertas Haugas išreiškė savo pasitikėjimą ir palaikymą McLaren ekipai bei pareiškė jog jie bus stiprūs ateinančiais metais.
Šie metai buvo išties nelengvi McLaren ekipai - komanda nesugebėjo rimčiau pasipriešinti Ferrari ekipai nei asmeninėje pilotų nei konstruktorių įskaitose.
Devintojo dešimtmečio pabaigoje McLaren ekipa dominavo F-1 lenktynėse bei tikėjosi dominavimą pratęsti ir naujame tūkstantmetyje. Iš dalies šis dominavimas buvo siejamas su Mercedes variklių pranašumu prieš konkurentų variklius.
Tačiau šiais metais Ferrari bei Williams ekipos žengė itin ženklų žingsnį tobulindamos savo bolidus bei variklius, tuo tarpu kai McLaren komanda turėjo daugybę problemų.
"Šį sezoną galima būtų pavadinti neišsipildžiusių lūkesčių sezonu. Mes užėmėme antrąją vieta konstruktorių įskaitoje kai tuo tarpu siekėme nugalėti. Mes padarėme nemažai klaidų, tačiau iš jų pasimokėme. Ir mes vėl būsime labai stiprūs 2002 metais." - teigė Norbertas Haugas

Komentarai (15)
kazys
| 10/18 18:50 Atsakyti
be komentaru
amfaz
| 10/18 14:13 Atsakyti
*mafaz*
Nu cia mclaren kiekvienas metais pareiskia kaad boos stiproos taciau matom kad po berilio uzdraudimo mersai kazkaip gero variklio nepadaro.
Siemet svilo pirmais etapais ir kitais metais taip svils pirmais etapais.
Bootent jai ir kovos del champo tai kova ir pralaimes pirmuose gp
Shadow
| 10/18 11:40 Atsakyti
Nu maclarenai jau gerai pasirode paskutinius sezonus.Jeigu ir toliau taip "stipriai" tobules tai nepades ir naujas variklis.
Katinas
| 10/18 11:20 Atsakyti
Bus geras agregatas,taciau nebus Mikos,kas ji tobulins,Kimi turi mazai patirties,o D.C.tik zada tapt cempionu,ir nekoks tobulintojas.O gero vairuotojo labai reikia,kaip ir variklio.
lopez
| 10/18 09:37 Atsakyti
mika i prezidentus.maladec bicas.visada savo vietoj.visada pirmas.gaila kad toks gaidiskas sis sezonas jam buvo.bet nesiseke tai kaip daba lietuviai sako nerealiai.mersedesai visada buvo normalios masinos
Man patinka tokie N.Haugo pasisakymai.
pac_gedux
| 10/17 19:05 Atsakyti
viltis mirsta paskutine...
kazys
| 10/17 18:58 Atsakyti
dar vinas cia giuseppe rasyk o ne ne samones rasinek.
Giuseppe
| 10/17 18:33 Atsakyti
taip taip taip, kurgi ne
kazys
| 10/17 18:33 Atsakyti
apdes juos ir williams ba *** yra o tu jarnostoruli varyk is cia kad as taves nematyciau nesamones rasineja ir tiek.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas