N. Heidfeldas tikėjosi baudos S. Bourdais (12)

N. Heidfeldas tikėjosi baudos S. Bourdais
logo 2008 Rugpjūčio 02 d. 17:59, BMW AG
Tik šešioliktą starto poziciją Vengrijos GP kvalifikacijoje pelnęs „BMW Sauber“ pilotas Nickas Heidfeldas dėl tokio prasto rezultato kaltino jam trukdžiusius lėtai važiavusius konkurentus.
Vokiečio nuomone, vienas iš jų, „Toro Rosso“ lenktynininkas Sebastienas Bourdais, turėjo būti nubaustas už sutrukdymą. Tiesa, derėtų pastebėti, jog prancūzas varžovo kelyje atsidūrė tik paskutiniajame posūkyje, kai jau pats turėjo pradėti greitąjį ratą.
„Esu visiškai nusivylęs. Vakar treniruočių pabaigoje ir šį rytą viskas atrodo visai neblogai. Tačiau paskutiniojo savo mėginimo pirmojoje kvalifikacijos dalyje metu prieš save turėjau net keturis bolidus. Keli iš jų bent jau bandė man duoti vietos, tačiau vis tiek praradau laiko“, - po kvalifikacijos pareiškė N. Heidfeldas.
„Rato pabaigoje pasivijau bolidą, važiavusį apšilimo ratą. Jis mane pamatė ir padidino greitį. Prieš paskutinįjį posūkį jis aplenkė Sebastieną Bourdais, ir šis atsidūrė mano kelyje“, - prisiminė vokietis.
„Tikėjausi, kad jis bus nubaustas ir man bus leista dalyvauti antrojoje kvalifikacijos dalyje“, - pridūrė jis.

Komentarai (12)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
sss
| 08/03 11:37 Atsakyti
rinnasNr1,tu tikrai tikrai nesi kvailas...tiesiog nesi pakankamai suauges ir nerandi logikos visiskai aiskiuose dalykuose - sakinys isverstas puikiai ir prasme jo manau beveik visiems suprantama...Zaviuosi Cristianos kantrybe ;)
Cristiana
| 08/03 09:21 Atsakyti
rinnasNr1>> kad jau klausi, pamėginsiu įrodyti šio sakinio logiškumą (o logiką jis tikrai turi): „Rato pabaigoje pasivijau bolidą (kalbama ne apie Sebo, o kito piloto bolidą), važiavusį apšilimo ratą. Jis mane pamatė ir padidino greitį (padidino greitį ne Bourdais, o kitas pilotas, taipogi važiavęs apšilimo ratą),. Prieš paskutinįjį posūkį jis (Jis - akivaizdu, kad ne Nick'as ir, žinoma, ne Sebastian'as, o kitas pilotas, važiavęs už Bourdais, tuo metu priešais Heidfield'ą) aplenkė Sebastieną Bourdais, ir šis atsidūrė mano kelyje (tokiu būdu Toro Rosso lenktyninkas ir atsidūrė Heidfield'o kelyje)". Jei vis tiek sakinys liko neaiškus, galima pasiskaityti Nicko komentarą anglų kalba: http://www.formula1.com/news/headlines/2008/8/8188.html ;) o pats straipsnis išverstas puikiai..
Xsas
| 08/03 01:20 Atsakyti
Siaip tai nepateisinama tokie veiksmai, kai vienas lekia greita rata, o kiti gale apsilimo rato sustoja neva bandydami sau pasilikt vietos, o kad uz ju atlekia galbut kazkas su greitu jau ratu jiems nusispjaut...idomu ka patys pasakytu jei jie butu Nicko vietoje...
a9
| 08/02 20:31 Atsakyti
Gėda Heidfeldai už tokias šnekas, nusišnekėjai dėl Bourdais nubaudimo. Bourdais vietoje taip pat nebūtum praleidinėjęs.
rinnasNr1
| 08/02 20:27 Atsakyti
"Prieš paskutinįjį posūkį jis aplenkė Sebastieną Bourdais, ir šis atsidūrė mano kelyje" ar as kvailas ra ka? paanalizuokiute sito sakinio logiskuma. tipo: as ji aplenkiau ir jis atsidure priekyje manes..... kas cia ir kaip vercia naujienas???
agagag
| 08/02 20:24 Atsakyti
bmw 16 tai jau cia nenormalu..
skonesit
| 08/02 20:22 Atsakyti
Jo, sutinku su ancient :) Ne pirma karta BMW susimauna, atsimenu ir anksciau budavo, kad isvaziuoja likus 5 min ir neuztenka laiko, nes viena rata trafficas, kita rata geltonos veliavos. Mario Theissenas per interviu buvo visiskai uztikrintas, kad cia gera taktika, nes atseit ant trasos daugiau gumos. Mano nuomone, patys kalti... gaila kad Burdais bauda gavo...
ancient
| 08/02 20:12 Atsakyti
Bourdais buvo beveik bepradedantis savo greitąjį ratą, todėl dėl situacijos tikrai nekaltas. Jei kas kalti tai arba BMW komanda, kad per vėlai išleido į trasą savo pilotą, arba pats Heidfeldas žioplai nuvažiavęs pirmuoju bandymu.
Civic
| 08/02 19:55 Atsakyti
Siaip paskui vaziuojant ir patekus i oro maisa, tai logiska teigti, kad buvo sutrugdyta. Nors atstumas ligi bolido buvo gan didelis, bet oro maisas vistiek kazkoks buvo. Dar turint omeny, kad Hungaroringe labai reikalinga prispaudziamoji jega, ta iteisejai siaip galejo ir atsizvelgti i tai.
marsaz
| 08/02 18:50 Atsakyti
siaip tai jam ten tikrai stipriai sutrukde... As irgi buciau pasipiktines :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas