N. Hulkenbergas: ankstyvas sustojimas apsunkino gyvenimą (2)

N. Hulkenbergas: ankstyvas sustojimas apsunkino gyvenimą
logo Gegužės 20 d. 11:16, Haas F1 Team nuotr.

Haas“ komanda turėjo šansų gauti taškų Imoloje, tačiau iš distancijos nepasitraukus varžovams, lenktynes baigė 11-toje ir 12-toje vietose...

Nico Hulkenbergas (11 vieta): „Yuki Tsunoda aplenkė mane dėl pakirtimo, o Sergio Perezas veržėsi į priekį su naujesnėmis padangomis – sulaikyti jo buvo neįmanoma.

Atvirai kalbant, mums trÅ«ko greičio, o labai ankstyvas sustojimas apsunkino man gyvenimą. Labai ilgame ruože buvo gana sunku surasti tinkamą tempą, bet mes įsitikinome tuo, kad galime užtikrintai kovoti vidurinėje komandų grupėje – tai labai šaunu lyginant su praėjusiais metais.

Tai buvo labai ilgas finalinis ratas ir mums buvo sunku surasti tinkamą harmoniją ir ritmą. Manau, kad dabar mes įsitikinome, jog galime konkuruoti lauko viduryje. Visada norisi daugiau, aš noriu kovoti dėl taškų, taigi reikia toliau įtemptai dirbti“.

Kevinas Magnussenas (12 vieta): „Buvo nebloga diena. Peletono priekyje viskas buvo be pasitraukimo iš distancijos, todėl 12-ta vieta atspindi mÅ«sų bolido greitį, bet ir dėl to dar reikia pakovoti alkÅ«nėmis. Gaila, bet aš startavau toli nuo pirmųjų vietų, kitaip buvo galima pretenduoti į aukštesnes pozicijas.

Mes rodėme gerą tempą, lenkėme varžovus iš vidurinės sportininkų grupės, bet dėl prastos starto pozicijos Imoloje negavome taškų“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Epic-site
IP: 2370222 | 05/20 17:05 Atsakyti
"Lauko vidury" - Linas Adomaitis
Klepsidra
IP: f493dd1 | 05/20 18:32 Atsakyti
Tsunoda pakirto Hulka
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621