N. Hulkenbergas: dar neužbaigiau reikalų „Formulėje-1“ (2)

N. Hulkenbergas: dar neužbaigiau reikalų „Formulėje-1“
logo Liepos 18 d. 11:03, Racing Point

2019 m. pabaigoje Nico Hulkenbergas liko be kontrakto „Formulėje-1“, bet praėjusiais metais du kartus lenktynėse keitė „Racing Point“ pilotus – Lance'ą Strollą per Eifelio GP ir Sergio Perezą per 70-mečio GP.

Dabar Hulkenbergas yra „Mercedes“ bei „Aston Martin“ komandų atsarginis pilotas, jo žmona laukiasi vaiko, tačiau vokietis mano, kad jo karjera „Formulėje-1“ dar nėra baigta.

Nico Hulkenbergas: „Niekas negali prieštarauti didžiajam Enzo Ferrari, bet man norisi pasakyti, jog jis klydo, pasakydamas, kad lenktynininkai praranda greitį, kai tampa tėvais. Aš ilgiuosi lenktynių ir jaučiu, kad dar daug ką galiu pasiūlyti šiam sportui.

Pertrauka mano gyvenimą padarė kur kas lengvesniu, pajaučiau, kad presingas vis dėlto buvo, kai jo visiškai neliko. Aš bendrauju su komandų bosais. Kiek jų? Užteks vienos rankos pirštų. „Mercedes“, „Red Bull“, „Ferrari“. Nemanau, kad man durys į „top“ komandas yra užvestos, bet nenoriu leistis į smulkmenas.

Ar galėčiau lenktyniauti nemokomai? Manau, kad aš dar neužbaigiau su „Formule-1“ visų reikalų ir esmė visai ne tame, ar galiu aš lenktyniauti nemokomai, o tame, kad aš apskritai noriu lenktyniauti. Taip pat manau, kad jei tu gerai tvarkaisi su savo darbu, jūsų veikla turi būti tinkamai atlyginta.

Fernando Alonso sugrįžo po dviejų metų pertraukos, bet jis yra dukart pasaulio čempionas. Aš esu realistas ir suprantu, kad jei nesugebėsiu surasti varianto kitiems metams greitu metu, klausimas su „Formule-1“ man gali būti visai uždarytas“.

Nico Hulkenbergas
Pilotas: Nico Hulkenbergas 2021 sezono taškai:
Komanda: Amžius: 33 m.
Plačiau

Komentarai (2)
F1 Fanas
IP: d5d8a12 | 07/18 20:03 Atsakyti
neturi tiek remėjų kiek visokie Mazepinai ir Strolai - su juo pačiu manau viskas gerai.
Black_Death
IP: bc3b54b | 07/18 15:35 Atsakyti
Šeima, vaikai...Paseno Hulkas greiciau nei FA, KR, SV? Ar jis po Egles padu pakištas? 😆
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas