N. Hulkenbergas paaiškino, kodėl krito „Renault“ rezultatai (4)

N. Hulkenbergas paaiškino, kodėl krito „Renault“ rezultatai
logo 2019 Rugpjūčio 22 d. 12:14, Renault Sport

Sezono pradžioje „Renault“ komanda tikėjosi sumažinti atsilikimą nuo trijų pirmaujančiųjų komandų, bet realybė buvo prastesnė už viltis – vasaros atostogų ekipa išėjo užimdama tik 6 vietą Konstruktorių įskaitoje ir uždirbusi dvigubai mažiau taškų nei prieš metus. Komandos pilotas Nico Hulkenbergas paaiškino, su kuo susiję suprastėję kolektyvo iš Enstono rezultatai.

Nico Hulkenbergas: „Šis sezonas yra sudėtingesnis už praėjusįjį dėl įvairių priežasčių. Iš pradžių mes turėjome problemų su mašinos patikimumu, kai kuriose lenktynėse mes su Danieliu klydome, o tai komandai kainavo nemažai taškų.

Verta atsižvelgti ir į tą faktą, jog kova peletono viduryje dabar yra kur kas glaustesnė – „Alfa Romeo“, „Toro Rosso“ ir „McLaren“ sugrįžo į kovą. Dabar mums tenka varžytis su dešimčia mašinų, kai praėjusiais metais – su keturiomis, daugiausiai – su šešiomis.

Galima taip pat pasakyti, kad ir mes patys nepasiekėme reikiamos pažangos. Jei kalbėsime apie lenktynių tempą bei greitį, tai bolidas neatitinka mūsų lūkesčių. Būtent dėl visų šių faktorių mes atsidūrėme sudėtingoje situacijoje“.


Komentarai (4)
LewisDNF
| 08/22 15:25 Atsakyti
Patikimumą tegul susitvarko
Rimvydas Rozenas_2
| 08/22 14:57 Atsakyti
Gal manyčiau svarbiausia yra beda kad konkurentai tobulėjo daug smarkiau nei reno
maxpower
| 08/22 18:24 Atsakyti
Papilste kiaurai ir nieko gero nepasake. Krito rezultatai nes nepasieke reikiamos pazangos. wow
tribeca
| 08/23 08:20 Atsakyti
Paaiskinimas: rezultatrai krito nes krito rezultatai...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas