N. Latifi: J. Buttonas – didelė vertybė „Williams“ komandai (1)

N. Latifi: J. Buttonas – didelė vertybė „Williams“ komandai
logo Sausio 23 d. 15:13, Williams

Praėjusių metų pradžioje Jensonas Buttonas pasirašė kontraktą su „Williams“ komanda ir tapo šios „Formulės-1“ komandos vyriausiuoju patarėju. Ekipos lenktynininkas Nicholas Latifi mano, kad 2009 m. pasaulio čempionas per praėjusius metus smarkiai padėjo komandai...

Nicholas Latifi: „Nuo to laiko, kai Jensonas prisijungė prie mūsų komandos, jis tapo didele vertybe mums. Kai pandemija buvo pačiame įkarštyje, Jensonas ne tiek daug lankydavosi mūsų bazėje, bet jis turi labai didelę patirtį mūsų sporte, unikalų požiūrį į bolido pilotavimą ir asmeniškai man taip daug padėjo.

Jo ankstesnis lenktynių inžinierius Dave'as Robsonas taip pat dirba mūsų komandoje ir tarp mūsų puikūs darbiniai santykiai. Aš matau, kaip J. Buttonas bendrauja su inžinieriais, kaip išreiškia savo nuomonę ir kaip jie jo klausosi. Jiems tai tikrai vertina patirtis.

Lyginant su jais, aš dabar esu „Formulės-1“ naujokas. Jensonas Buttonas man davė kelis vertingus patarimus dėl starto, kovos distancijoje ir pan. Malonu išgirsti teigiamus jo žodžius po kvalifikacijos ar lenktynių, jei mums pavyksta susitikti“.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2022 sezono taškai: 3
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau
Nicholas Latifi
Pilotas: Nicholas Latifi 2022 sezono taškai: 0
Komanda: Williams Amžius: 26 m.
Plačiau

Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Zeto
IP: 7405d49 | 01/23 16:37 Atsakyti
O tu esi didele vertybe redbull komandai... skirtingai nei williams, kuriai atsovauji
×

TOP naujienos