N. Latifi: šis sezonas gali būti paskutinis (1)

N. Latifi: šis sezonas gali būti paskutinis
logo Liepos 01 d. 11:54, Williams Racing

Labai turtingos kanadiečių šeimos sūnus ir „Formulės-1“ pasaulio čempionato autsaideris Nicholas Latifi Silverstoune pripažino, kad šis sezonas „Williams“ komandoje jam gali būti paskutinis...

Nicholas Latifi: „Gandai apie mano išėjimą sklando jau seniai, bet tai yra žaidimo dalis. Jei tikėsime viskuo, kad buvo rašoma spaudoje, tai man viskas turėjo užsibaigti dar Kanadoje. Bet aš remiuosi faktais. Šiandien aš vesiu derybas su komandos vadovu Jostu Capito.

Vertindamas rezultatus šiais metais, galiu pasakyti, kad 2022 m. sezonas gali būti man paskutinis „Formulėje-1“, tačiau iš kitos pusės – gana didelė tikimybė, jog aš pasiliksiu „Williams“ sudėtyje.

Šį savaitgalį visi atnaujinimai atiteks tik Alexo Albono bolidui, bet su mašinų modernizacija dažnai taip būna. Nesu nustebęs, kad kol kas atnaujinimus gaus tik Alexas. Norisi tikėti, kad tai leis mūsų komandai pagreitėti ir pagerinti rezultatus“.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2022 sezono taškai: 3
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau
Nicholas Latifi
Pilotas: Nicholas Latifi 2022 sezono taškai: 0
Komanda: Williams Amžius: 27 m.
Plačiau
„Silverstone", Northamptonas
Trasa: „Silverstone", Northamptonas (Didžiosios Britanijos GP)
Ilgis: 5,891 km Ratų skaičius: 52
Plačiau


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
kuo
IP: 05782f0 | 07/01 12:04 Atsakyti
Greiciau tik is F1, visiskas dugnas is jo, senai ji reikejo mesti lauk, jokios naudos. Kazi kiek jis ten moka, kad tiek ji laike ilgai
×

TOP naujienos