N. Latifi studijuos magistrą, stabdo lenktynininko karjerą

N. Latifi studijuos magistrą, stabdo lenktynininko karjerą
logo 2023 Liepos 19 d. 00:17, Williams

Buvęs F1 lenktynininkas Nicholas Latifi pranešė, jog keičia karjeros kryptį ir, bent jau artimiausiu metu, neketina dalyvauti lenktynėse, kadangi Londono verslo mokykloje pradėjo siekti magistro laipsnio.

Kanadietis, kaip „Williams“ komandos pilotas, startavo 61-ame GP. Jis šiai komandai atstovavo iki šio sezono. Dar visai neseniai N. Latifi teigė, jog nenori pereiti į kitas lenktynių pirmenybes, o dabar pranešė, jog nusprendė užsiimti visiškai kitokia veikla.

„Buvau priėmęs sprendimą, jog šiemet neturėsiu jokių lenktynių planų. Žinoma, jaučiausi keistai, kadangi neturėjau tos pačios rutinos, kurią turėjau daugiau nei pusę savo gyvenimo. Žinodamas, kad nelenktyniausiu, pradėjau galvoti apie tai, ką turėčiau veikti gyvenime. Nusprendžiau pasukti kitu keliu ir susitelkti į naują veiklą. Kai augau, visuomet domėjausi verslo pasauliu ir visada sakiau, kad jei nebūčiau tapęs pilotu, būčiau verslą studijavęs universitete. Nusprendžiau atverti naują gyvenimo skyrių ir vėl pradėti studijuoti“.

N. Lafiti taip pat pabrėžė, kad šis žingsnis daug kam galėjo pasirodyti netikėtas, tačiau, pasak jo, visuomet reikia ruoštis gyvenimui, kuris laukia po lenktynininko karjeros pabaigos: „Šis žingsnis daug kam gali būti staigmena. Logiškiausias žingsnis iš šalies būtų buvęs tiesiog lenktyniauti kitoje kategorijoje. Tačiau aš visuomet žinojau, kad po karjeros lauktų kitas gyvenimas, o dabar yra puikus metas tam pasiruošti“.

Tuo pačiu N. Latifi akcentavo, jog tai nebūtinai reiškia atsisveikinimą visiems laikams. „Tai nebūtinai yra galutinis atsisveikinimas. Lenktynės mano gyvenime buvo trylika metų ir man dar vis kelia didelę aistrą. Šiemet dar nepraleidau nei vienų F1 lenktynių, bet dabar yra proga siekti kitų tikslų“, - sakė N. Latifi.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0