N. Lauda: derybos dėl antrojo piloto - sudėtingas procesas (11)

N. Lauda: derybos dėl antrojo piloto - sudėtingas procesas
logo 2016 Gruodžio 21 d. 01:30, Daimler
Vienos iš „Mercedes“ akcininkų ir valdybos narių Niki Laudos teigimu, derybų procesas dėl antrojo piloto trunka ilgiau nei norėtu ekipa.
Pirmą kartą čempionu tapęs Nico Rosbergas nustebino daugelį paskelbęs, kad traukiasi iš „Formulės-1“ ir minėtosios „Mercedes“ komandos. Pastaroji susidūrė su gana rimta problema, kadangi visi geriausi pilotai turi sutartis su kitomis ekipomis.
„Galutinis sprendimas gali paaiškėti tik sausio mėnesio gale“, – sakė N. Lauda.
„Tikėjomės viską užbaigti anksčiau, bet vykstančios derybos yra gana sudėtingas procesas. Yra tik du galimi variantai. Pirmas – jaunas pilotas, šiuo atveju Pascalis, kuris galėtų tapti žvaigžde arba ne. Antras – ekipa pasirenka patyrusį pilotą – pavyzdžiui Bottą. Dar toli iki galutinio sprendimo.“
„Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko priminė „Mercedes“ ekipai apie jos jaunųjų pilotų programą ir siūlė pasirašyti sutartį su Pascaliu Wehrleinu.
„Mercedes“ turi jaunųjų pilotų programą ir gerai vertinamą Wehrleiną. Kol kas nepanašu, kad jam atiteks laisva vieta komandoje. Tai reiškia, kad „Mercedes“ nepasitiki savo programa“, – kalbėjo H. Marko.
Atsakydamas į austro komentarus, N. Lauda teigė, kad jauni pilotai visų pirma turi įgyti patirties.
„Jaunų pilotų programa yra jaunų pilotų programa. Jauni sportininkai turi įgyti patirties. Žinoma, mes galime ilgai diskutuoti apie tai ar Pascalis yra pasirengęs atstovauti „Mercedes“, ar ne. Reiktų nepamiršti, kad Maxas Verstappenas karjerą pradėjo „Toro Rosso“ komandoje ir gynė jos garbę tol, kol Daniilas Kvyatas nepadarė klaidos ir nebuvo sukeistas su Maxu vietomis.“

Komentarai (11)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Larensas
| 12/22 19:55 Atsakyti
botui šiaip ar taip nebėra iš ko rinktis. negali rėžt "ai, neisiu aš į mercedes" čia jau būtų kiečiau ir už rozbergo išėjimą, po to bėgt nebent į himalajus. nukrito proga apie kokią visi svajoja. o spaudimas kitą sezoną jam bus tikrai didžiulis, visi žiūrės, kalbės, rašys, lygins, spėlios.
Klepsidra
| 12/21 20:39 Atsakyti
Bottas eina irodyti savo verte (ka ir privalo daryti, jei tikisi f1 kazka pasiekti), bet cia bus win or bust situacija - win, jei pasirodys gerai ir tada kelias atviras tiek toliau likti Mercedes, tiek eiti i kitas komandas, bust - gal kazkas geriau nei Heikis po McLaren, bet kazkas tokio - amzinai perspektyvaus likimas
Larensas
| 12/21 19:23 Atsakyti
lauda šiaip jau austras, ne fricas.
dede seimas
| 12/21 18:33 Atsakyti
A85 > cia bet kurio piloto svajone ir sansas. Puiku, kad eis i Mercedes, nes jei irodys ko vertas tikrai prates kontrakta porai metu uz padoru atlyginima. Cia bus geras variantas ir komandai, nes priesingu atveju kitais metais imti dar viena top pilota kainuos 10-15mln metams kai Bottas turbut ir 2 ar 3 metus atvaziuotu uz tiek :). Tikiuosi irodys jis ko vertas, bet vistiek Lewisas chempionu taps paskutiniam etape :)
Klepsidra
| 12/21 12:15 Atsakyti
NR lygis yra cempiono titulas - kazin ar Bottas ta lygi pasiruoses palaikyti. Daktaro Helmuto komentarai aiskus - kandziojasi Mercedes, nes tie irgi Verstappenu domejosi
A85 logo rėmėjas
| 12/21 10:39 Atsakyti
Jei gandai apie Bottą teisingi, o iš bendro paveikslo, panašu, kad jis sutartį jau praktiškai turi kišenėj, tai Williams turėtų NR nusiųst neblogo šampano butelaitį ar du. Turėtų gaut vos ne nemokamai variklį iš Mercedes kitam sezonui, dar priedo ir Paddy Lowe pagal viską. Massa gal ir ne čempionas, bet bolidą padės pratestuot normaliai ir tobulint toliau. Tai Williams kol kas win-win. Mercedes... VB neturėtų kelt problemų komandos viduj, o dėl greičio, na, jei LH nepridarys kokių intrigėlių, turėtų bent jau NR lygį palaikyt. Tad nėr blogai.
Pit Crew
| 12/21 10:21 Atsakyti
deivec> Sočio lenktynių nematei? https://www.youtube.com/watch?v=1EiHbHHKwco
deivec
| 12/21 10:17 Atsakyti
cia apie kokia kvyato klaida sneka fricas ?
YZF
| 12/21 09:46 Atsakyti
RBR> Vettelis neis i joki Mersa, pamirsk.
Henry1234
| 12/21 09:26 Atsakyti
Botas 1 sezonui i mersus? nu tai nlb jam apsimoka, o kur poto jam detis :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas