N. Mazepinas prisipažino apie sudėtingus santykius su M. Schumacheriu

N. Mazepinas prisipažino apie sudėtingus santykius su M. Schumacheriu
logo 2022 Sausio 13 d. 13:10, Haas / LAT Photo

Du jauni lenktynininkai – rusas Nikita Mazepinas ir vokietis Mickas Schumacheris vienu metu atėjo į „Haas“ komandą iš „Formulės-2“ ir 2021 m. sezone gavo pačias lėčiausias mašinas, kurios neleido pakovoti su varžovais dėl aukštesnių pozicijų.

Dėl šios priežasties abiem naujokams gana dažnai tekdavo pakovoti tarpusavyje trasoje ir dažnai tai sukeldavo gana pavojingus epizodus.

Nikita Mazepinas buvo paklaustas, kaip jis vertina minėtuosius įvykius, kai pirmasis sezonas jau pasibaigė. Atsakydamas, ar sirgaliai nepervertina įtampos tarp jo ir M. Schumacherio, rusas sakė: „Nemanau, kad tai buvo pervertinta. Mes tikrai praėjome gana sunkų periodą, kai jis norėjo geriau pažinti mane, o aš – jį.

Kiekvieną kartą, kai išvažiuoju iš boksų, keliu sau užduotį finišuoti pirmiau jo. Mano tikslas visada yra tik toks. Aš jo niekada neatsisakysiu, kol visai neišeisiu iš lenktynių ir savo licencijos nepakabinsiu ant vinies.“

Mazepinas kartu pridūrė: „Dabar mūsų santykiai su Micku yra neutralūs, be pakilimų ir nuosmūkių. Jie yra stabilūs. Mūsų sporte tai vienintelis būdas pasiekti gerų rezultatų“.

Mazepinas patikslino, kad jo su partneriu negalima laikyti draugais – jie yra kolegos, kurie dirba dėl bendro tikslo.

„Esu čia, kad nugalėčiau lenktynėse, - tęsė Rusijos sportininkas. - Aišku, kad to nebus artimiausioje ateityje. Bet norint to pasiekti, reikia gauti geriausią iš visų įmanomų bolidų ir išmokti jį sureguliuoti pagal save, kad jis būtų kuo greitesnis. O tam komandoje reikia informacijos iš dviejų lenktynininkų.

Esu įsitikinęs, kad Mickas galvoja apie tą patį, jo ambicijos ir tikslai yra tokie patys. Manau, kad kiekvienas iš savo garažo pusės stengiasi daryti tai, ko reikia komandai, o kartais daryti ir net daugiau, kad tikslai būtų pasiekiami.

Žinoma, tu privalai kiek sulaikyti save ir elgtis kiek atsargiau, kai kovoji su komandos partneriu. Jei abu ekipos bolidai iškris iš kovos vienu metu, tai bus kritinis ir prastas momentas.

Aš gyvenu savo gyvenimą ir noriu darbą atlikti kuo geriau. Man norisi „Formulėje-1“ uždirbti kuo daugiau taurių, o gal kuriose nors kitose serijose.

Taip, laikau save komandos žmogumi, bet jei man dėl ekipos tektų pasiduoti, to niekada nedaryčiau“.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2023 sezono taškai: 35
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau
Nikita Mazepinas
Pilotas: Nikita Mazepinas 2023 sezono taškai:
Komanda: Amžius: 24 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066