N. Rosbergą nustebino teisėjų sprendimas (22)

N. Rosbergą nustebino teisėjų sprendimas
logo 2016 Liepos 31 d. 18:38, Daimler
Po šiandien Vokietijoje įvykusių F-1 lenktynių Nico Rosbergas prisipažino, kad liko nustebintas teisėjų sprendimu jam skirti baudą.
Po starto vokietis iš pirmos pozicijos nukrito į ketvirtą vietą. Sportininko sėkmė toliau nelydėjo. Už incidentą, kuriame sudalyvavo ir Maxas Verstappenas, vokiečiui buvo skirta 5 sekundžių bauda.
Kurį laiką čempionate pirmavęs N. Rosbergas finišo liniją kirto ketvirtas ir dabar lenktynininkų įskaitoje nuo komandos draugo Lewiso Hamiltono atsilieka 19 taškų.
„Dabartinis skirtumas nėra pats blogiausias dalykas. Sunku yra taip pralaimėti lenktynes“, – kalbėjo N. Rosbergas.
„Mane labai nustebino tai, kad teisėjai man skyrė baudą. To tikrai nesitikėjau.“
N. Rosbergas sustojimo metu sugaišo ne 5, o 8 sekundėmis ilgiau.
„Tai vienas iš tų atvejų, kai bloga diena tampa dar blogesne. Nemanau, kad tai turėjo įtakos galutiniam rezultatui. Po baudos, aš nebeturėjau galimybės pasipriešinti „Red Bull“ pilotams. Kol man neskyrė baudos, aš važiavau priešais juos. Tad bauda man kainavo dvi pozicijas. Taip, jie buvo greiti. Mes stebime jų progresą.“
[gallery id=1206 rand=rand]

Komentarai (22)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Samogitian
| 08/03 10:07 Atsakyti
Aurimas Ziulys
| 08/01 00:01 Atsakyti
Rosbergas vertas baudos.Bet jei tokia situacija bus kitiems irgi reikia baust.JEi yra posukis turi sukt vaira o ne tiesiais vaziuot
masinukas
| 07/31 22:27 Atsakyti
Rama>> pritarčiau, kad čia buvo jau Rosbergas susilyginęs su Maxu, galima sakyt lenkė, ir užblokavo jį. Tačiau F-1 yra lygūs ir lygesni. todėl tokioje pat situacijo negaus nei LH nei Maxas nuobaudos, kažkodėl susidaro toks vaizdas, kad F-1 iš Maxo bando padaryti naują žvaigždę
Ignas Bimbiris
| 07/31 22:15 Atsakyti
Teisėjai papirkti MV
I_protingas
| 07/31 21:52 Atsakyti
zmogus nenorejo blokinti ratu, o paranojikui suvalkieciui atrodo kad tai dare tycia.pilnai suprantu Rosberga toje vietoje -nepasuksi nedrifitnes.
mariusis
| 07/31 21:12 Atsakyti
Apsiverkit dėl tų baudų, kas dar neverkėt. Teisinga ta bauda, čia ne traukinys, kad į posūkį vairo sukti nereikia, o laikyti jį tiesiai. Ai bet pala, traukinys vairo juk neturi. Mašinistu Rosbiui reikia dirbti :)
Sobieski
| 07/31 21:02 Atsakyti
Dauguma kitų pilotų išstūmimų buvo susuktas vairas ir akivaizdžiai parodoma, kad bolidas understeer'ina , o Rosbergas visad bando iki galo susistabdyt vairą laikydamas tiesiai ( kas fiziškai yra geriau, geresnis sukibimas), dėl to ir gauna baudas, kad akivaizdžiai neparodo bandymo pasukti į posūkį. Pasukdamas vairą rizikuotų užblokuot ratus ir visai nuskint varžovą esantį išorėje, bet taip bent jau nebūtų apkaltintas specialu ištaranavimu
Life
| 07/31 20:31 Atsakyti
Teisėjai visiški ***, Hamiltonas ne karto negavo baudos, nors tokiu pat stilium net kontakto būdu išdauždavo Rosbergą krūvas kartų.
FX-
| 07/31 20:26 Atsakyti
RaMa -> skirk agresyvumą nuo desperatiškų ir kvailų veiksmų. Agresyviai įsukti į posūkį yra viena, o kvailai įvažiuot į posūkį tiesiai jau yra Rosbergizmas.
RaMa
| 07/31 20:15 Atsakyti
kažkodėl Verstappenas už agresyvumą ar LH negauna baudų. VISI AGRESYVŪS, nes tik taip kartais laimėsi, bet baudų tai negavo jie, o čia..
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas