N. Rosbergas: iš trečios vietos viskas įmanoma (3)

N. Rosbergas: iš trečios vietos viskas įmanoma
logo 2014 Kovo 29 d. 15:51, Daimler
Trečias šios dienos kvalifikacijoje Sepange (Malaizija) likęs „Mercedes“ pilotas Nico Rosbergas pareiškė, kad rytojaus lenktynėse sieks paties geriausio rezultato – pergalės.
Laisvosiose treniruotėse greičio nestokojęs vokietis kvalifikaciniuose važiavimuose turėjo pripažinti Lewiso Hamiltono ir Sebastiano Vettelio pranašumą bei tenkintis trečia startine pozicija.
„Vyko atkakli kova. Deja, pabaiga man ne itin gerai susiklostė“, – pasakojo „Mercedes“ pilotas N. Rosbergas.
„Su lietui skirtomis padangomis trasoje jaučiausi ne itin patogiai, ypač stabdymo metu. Bet kokiu atveju esu patenkintas trečia vieta. Rytoj mūsų laukia ilgos lenktynės ir nežinia kokiu oru teks lenktyniauti. Laukiu lenktynių, kurių metu stengsiuosi pasiekti kuo geresnį rezultatą.“
[gallery id=1044 rand=rand]
„Paskutinė kvalifikacijos dalis man susiklostė ne itin gerai, kadangi nieko negalėjau matyti dėl priekyje važiavusio Danielio Ricciardo. Priekyje manęs tiesiog važiavo lėtesnių vyrukų traukinys. Stengiausi kaip įmanydamas sumažinti daromą žalą, tad džiaugiuosi, jog pavyko aplenkti Alonso ir iškovoti trečią vietą.“
N. Rosbergas atkreipė dėmesį į Sebastiano Vettelio pademonstruotą greitį bei pridūrė, kad lenktynėse nederėtų nurašyti „Red Bull“ komandos.
„Jei lis, tada taip, Sebastianas turės šansą pakovoti dėl pergalės. Jie bus stiprūs ir sausoje trasoje. Iš „Red Bull“ įspėjamųjų ženklų nesitikime. Mes ir taip žinome, kad jie yra greiti. Jie spaudžia kaip pamišę, tad žinome, kad „Red Bull“ bandys sumažinti atsilikimą.“
[picture id=64186 width=468 height=58]


Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Ainius Super
| 03/29 20:49 Atsakyti
Ziurovas f-1>>> Kai uzeis RedBull lenktynininkai tai Bus : Po Mailaizijos GP : RedBull 43
žiūrovas f-1
| 03/29 16:31 Atsakyti
Pasidziauge "McLaren" 1-aja vieta konstruktoriu iskaitoje, uzteks. Laikas atiduoti ja(1-aja vieta) kitiems pasimegauti, gal "Mercedes"? :)
Xtremez
| 03/29 16:24 Atsakyti
Kai tik komandos susitvarkys savo problemas, pajegumai turetu buti panasus i praeitus metus: Mersai su RB priekyje (padangos siemet laiko tai Mersams lenktyniu metu greicio netruks), poto bus kokie nors Ferrari, geriausiu atveju, arba Williams su Mclaren ir po ju Ferrari. Na ir toliau jau visa kita galiorka.
×

TOP naujienos